extraloob demiş ki:
TheNigga demiş ki:
1.30 saatlik filmi 11 yılda tamamlamışlar :lol:

hayır yanlış bilgi, 11 yıldır cameron film çekmiyor, bu filmi ise 4 yıldır yapıyor 8)
Şahsen pek çekici gelmedi, itici geldi hatta. Fakat senin fikirlerine önem vermişimdir, en azından arkadaşlarımın da bi fikrini alayım. Olumlu derlerse gider seyrederim.

Kolpaçino gibi olsun istemiyorum filme girdik güle oynaya, canımızın sıkıntısıyla çıktık filmde uyuyanlar vardı :rolleyes1:

TheNigga demiş ki:
extraloob demiş ki:
TheNigga demiş ki:
1.30 saatlik filmi 11 yılda tamamlamışlar :lol:

hayır yanlış bilgi, 11 yıldır cameron film çekmiyor, bu filmi ise 4 yıldır yapıyor 8)
Şahsen pek çekici gelmedi, itici geldi hatta. Fakat senin fikirlerine önem vermişimdir, en azından arkadaşlarımın da bi fikrini alayım. Olumlu derlerse gider seyrederim.

Kolpaçino gibi olsun istemiyorum filme girdik güle oynaya, canımızın sıkıntısıyla çıktık filmde uyuyanlar vardı :rolleyes1:
Gülmek için gidilmez bu filme :muck: bu filmde uyumak imkansız gözünü kırpmadan seyrediceksin.

TheNigga demiş ki:
UnT0uchabLe demiş ki:
Gülmek için gidilmez bu filme :muck: bu filmde uyumak imkansız gözünü kırpmadan seyrediceksin.
Ni'va mıdır nedir, onlar çok itici geldi bana. Bu kadar ahım şahım diyorsunuz,yarın gideceğim. Bir beğenmeyeyim varya... :twisted:
Çevrende Real 3D varsa izle yoksa 3D siz fazla birşey anlamazsın.

capacity de izledim... süper NOT: 3D gözlükleri geri vermeyin parasını vermiyolar ben verdim pişman oldum içerde bıraktm gittim diyin :D arklarım almış gözlükleri komik fotolar çekmişler =)

Yukarı Alt