1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Avatar (2009) Online izle & Türkçe Altyazi

1. Avenger

Avenger Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    KONU==>

Yakın gelecekte Pandora adında yeni keşfedilmiş bir gezegen vardır. Bu gezegende dünyada çok az rastlanan ancak çok değerli olan bir elementten bol miktarda bulunmaktadır. Ancak asıl sorun, bu gezegenin sahipleri ve doğası gereği madenciliğe izin verecek türden olmamasıdır. En büyük tehdit, 3 metrelik ırklarına Na'vi adı verilen yaratıklardır.

Bilimadamları, kendi Na'vi görünümlü yaratıklarını yapacak bir yol bulurlar (Na'vi ve insan DNA melezi). İnsanlar ve bilimadamları boş Na'vi bedenlerini kullanarak Pandora'ya gitmek ve Na'viler'e savaşmadan yaklaşmak istemektedirler.

Weaver, Avatar projesinin liderini oynamaktadır ve amacı Na'vi'ler ile barışçıl yollardan temas kurmaktır. Worthington ise felçli, ancak hala savaşçı bir kalbi olan gaziyi oynamaktadır. Bu nedenle bu proje onun kullanamadığı vücuduna kavuşması için mükemmel bir ortam yaratmaktadır ..

2. Crisis

Crisis Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    fragmanını izlemistim cok süperdi hemen izliyorum.tesekkür ederim paylastıgın icin

3. __Thieves__

__Thieves__ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    konusu harika ya bu film gerçekten süper paylaşım için saol. gitmek nasip olmamıştı sinemaya..