1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

avastta msdost kipinde nasıl taratcam

1. diablo000

diablo000 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar ne virüsü

2. Punsier

Punsier Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Parite virusu hayatimda tanidigim en etkili viruslerden biridir
    bilgisayari kasmasi ile kalmaz kendini devamli gunceller
    bunu temizleyebilecegin en iyi program avasttir
    avasti bilgisayrina kurup baslangicta taramayi secersen sorunsuz tarayip kaldiricaktir

Parite virusleri kendini bilgisayarda bulunan her klasore kopyalayip asiri derecede bilgisayari kasiyor
    sanal zekaya sahip viruslerin basinda gelen parite windows ortaminda silsen bile tekrar kendini guncelleyip yayilabiliyor en kesin ve etkili cozum avast ile msdost kipinde tarama yaparak temizlemektir

3. diablo000

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    off cok saol cidden kafayı yıcektım ya cok kasıyo makına avastla bı taratayım ısallah duzelır cok saol

4. diablo000

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben avastı kurdum bıglısayar yenıden baslasın mı dedı evet dedım sonra baslarken daha pc acılmadan bı tarama yaptı sonra secenekler sıktı 1.sil 2.hepsini sil 3.korumaya al filan diye ama 2 ye bastıgım halde bısey olmadı 1 e de bastım bısı olmadı sonra tekrar baslattım pcyı avastı actım acarken bı tarama yaptı bısı bulmadı sonra demıstın avast msdost kipinde tarat onu nasıl yapcam

5. Punsier

Punsier Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    soyledigin sekilde iste kendin sorunu anlatmisin zati aynen bu sekilde yapacaksin
    ben avastı kurdum bıglısayar yenıden baslasın mı dedı evet dedım sonra baslarken daha pc acılmadan bı tarama yaptı sonra secenekler sıktı 1.sil 2.hepsini sil 3.korumaya al filan diye ama 2 ye bastıgım halde bısey olmadı 1 e de bastım bısı olmadı sonra tekrar baslattım pcyı avastı actım acarken bı tarama yaptı bısı bulmadı sonra demıstın avast msdost kipinde tarat onu nasıl yapcam
    burada ikiye basinca hepsini siliyorzati