bu siteden indirdiğim loaderin içinde virüs çıktı.çarımda 1 hafta önce soyuldu.avastı kullanıyordum virüs programı olarak bilgisayar takılmasın diye kota çok gelmeye başlayınca dedim heralde bizim bilgisayarı biri ele geçirdi ve kasperskyı yükledim.bilgisayarda 2 virüs buldu ve loaderle oyuna giriyim derken bide yazmasın riskli yazılım diye herkes derdi de inanmazdım loaderle hackliyolar diye alın resimli kanıtı herkese tavsiyem kaspersky yükleyin bilgisayarı yavaşlatıyor ama en azından soyulmanızı önlüyor

http://img113.imageshack.us/img113/2661/adszrv9.png

O virüs mü ????. Loader silkroadın özelliklerini değiştiriyor kaspersky da bunun tehlikeli olabileceğini belirtmiş.

sen bide botların kralı softmod u al kaspersky ile calıstırmayı dene o zaman drew bentonu mahkemeye verırsın heralde :D

Zardock demiş ki:
sen bide botların kralı softmod u al kaspersky ile calıstırmayı dene o zaman drew bentonu mahkemeye verırsın heralde :D
Pühehehheh ^^

@
Avastın sadece bir hurda yığını olduğunu her fırsatta dile getiriyorum..
Ayrıca kaspersky uyarısında bu program kendini silkroada enjekte etmeye çalışıyor demekte,
Loader enjekte olmazsa kendi başına çalışamaz..
Ve kaspersky nimeti herkes anlayabilsin diye trafik lambası şeklinde çalışmaktadır, sana verilen uyarı penceresi "sarı" dır..

Yazılım başka bir yazılıma enjekte olmaya çalıştı diyor,
Loader'ı çalıştırdığın anda sro_client patchlenir yani loader sro_client'e enjekte olur.Kaspersky her ihtimale karşı uyarmış seni.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
kardeşim ben 88 lv ım bende gscihan ın yaptıgı senle aynısını kullanıyorum KatiLFasuLye soyuluyor olsaydı benım char kesınlıkle durmazdı hemde akıllı olun bekleyın kendınıze guvenılır modlar secın benımkıler tavsıye ederım jason,dralıtıon,ılkercındık,extraloob dıgerlerınede guvenım var ama suphelı bır konuysa beklerımkı bu modlardan bırı gırsın onaylasın turkbottan oyle kurtuldum.

Yukarı Alt