Avasin

Adem abi az önce yetkimi bir süreliğine bıraktım ya yazarlık için isteğim oldu yazarlık grubuna katılmak içinde söylemiştim ama eksik belirtmişim sanırım. Yani onların arasında olmak istediğim için Mümkünmüdür yoksa?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Streetwise demiş ki:
şuanda bende global olarak görüyorsun omg 8O sevinme hemen :mrgreen:

şu Ailenin eski Manager'isin bro wallahi helal olsun rahat geniş cool takılıyorsun, bir de çocuklarla makara yapıyorsun akıllarını alıyorsun yaşlı kurt misali nese: makara: summer6:

extraloob demiş ki:
Streetwise demiş ki:

şu Ailenin eski Manager'isin bro wallahi helal olsun rahat geniş cool takılıyorsun, bir de çocuklarla makara yapıyorsun akıllarını alıyorsun yaşlı kurt misali nese: makara: summer6:
boş yere oldsc olmadık bro, bırak da şeklimiz olsun. 8) gençleri, sitedeki sıcak ortama kazandırmak lazım demi ama.. makara:
izledinmi kukuları :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Streetwise demiş ki:
extraloob demiş ki:
Streetwise demiş ki:

boş yere oldsc olmadık bro, bırak da şeklimiz olsun. 8) gençleri, sitedeki sıcak ortama kazandırmak lazım demi ama.. makara:
izledinmi kukuları :twisted:

daha o gece seneyede isterim bu gece her sene mino hesabı :P

ihihi anlaşıldı. seneye sağ kalırsak :p aslında orda olmak lazım bro, yanlarına yanaşık kokularını içimize çekmek lazım.. :dance:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Streetwise demiş ki:
ihihi anlaşıldı. seneye sağ kalırsak :p aslında orda olmak lazım bro, yanlarına yanaşık kokularını içimize çekmek lazım.. :dance:

bro yanlarına yanaştın mı direk içine alıyorlar ahahaha deneyimle sabit hemde 15-16lık cıvırlar bunlar en büyüğü 20-21 arasında :buddha:

insana din değişttiriyorlar bi baktım klisede ayindeyim ahahaha ulen dedim bir kuku bu kadar mı change yapar adamı yapar 16lık 40lık gibi muamele çekerse :mrgreen: :lol:

extraloob demiş ki:
Streetwise demiş ki:

bro yanlarına yanaştın mı direk içine alıyorlar ahahaha deneyimle sabit hemde 15-16lık cıvırlar bunlar en büyüğü 20-21 arasında :buddha:

insana din değişttiriyorlar bi baktım klisede ayindeyim ahahaha ulen dedim bir kuku bu kadar mı change yapar adamı yapar 16lık 40lık gibi muamele çekerse :mrgreen: :lol:
xXx çeviricez şimdi istek ve önerilerinizi, kapayalım en iyisi konuyu. makara: sözlük yazarı olarak gözüküyorsun Avasin :mrgreen:

Yukarı Alt