her seyi yaptım mükemmel çalısıyodu ama yeni updateden sonra calısmamaya basladı s bot versiyyonunu da düzelttim 1,21 yaptım ama şimdi calısmıyor yardımlarınız bekliyorum

izmirxx demiş ki:
her seyi yaptım mükemmel çalısıyodu ama yeni updateden sonra calısmamaya basladı s bot versiyyonunu da düzelttim 1,21 yaptım ama şimdi calısmıyor yardımlarınız bekliyorum
Sbot klasörlerinizin yerini değiştirdiyseniz sbot.exe'nin bulunduğu klasörü tekrar göstermeniz gerekir. Tüm ayarları tekrar kontrol edin.

WildWildWest demiş ki:
Sbotsuz çalıştırdığım zaman normal çalışıyor ama iş Cheat Engine yi açmaya gelince onuda açıyor speed hack da yapıyor ancak image code yazmıyor... batların yeri düzgün olmasa sbotsuzda çalışmaz ama Sbot ile hata veriyor birtek
Bat dosyanızın içinde decode isimli MS-Dos komut dosyası vardır. Onun içindeki ayarlarınızı kontrol edin.screenshot klsörünüzün yerini belirttiğiniz kısmın sonunda \ işaretini koyup deneyin. Örneğin "C:\Program Files\Silkroad\ScreenShot\*.jpg"

Birşey sormak istiyorum bende kod'u çok yavaş buluyor neden ? O bulana kadar ( BENDE ) oyuna en az 10 kişi girip çıkar. Video'da kısa fakat bende kod'u bulması 30-40 saniyeden fazla sürüyor.

mehmetii demiş ki:
Birşey sormak istiyorum bende kod'u çok yavaş buluyor neden ? O bulana kadar ( BENDE ) oyuna en az 10 kişi girip çıkar. Video'da kısa fakat bende kod'u bulması 30-40 saniyeden fazla sürüyor.
Muhtemel sebepler:

1. İşlemcin ağır kalıyordur.

Örneğin; benim 2 bilgisayarım var. Birisi tek parmak klavye kullanır gibi yazarken diğeri 10 parmak klavye kullanır gibi yazıyor.

İlk bilgisayarımda AMD Athlon 64 processor 3000+ 1,8Ghz işlemci 3,5 gb ram varken, 2. bilgisayarım yani hızlı yazanda AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600+ 2,41Ghz işlemci ve 4 gb ram var.
Aradaki fark dağlar kadar oluyor.

2. aynı anda 1den fazla program çalıştırıyorsan CPU kullanımın yüksektir. Bu da performansı düşürür.

Teşekkürler ilgin için.

Örneğin; benim 2 bilgisayarım var. Birisi tek parmak klavye kullanır gibi yazarken diğeri 10 parmak klavye kullanır gibi yazıyor.

Demişsin de yazışta sorun yok gayet güzel yazıyor. Kod'u bulması işkence... :D Ama haklısın bence.

Teşekkürler.

_Sherpa_ demiş ki:
c:windows/SYSTEM32/cmd.exe diye bi hata al1yorum cheat enigneyi çalistirip seçimi yaptiktan sonra oyuna dönüyor ve bu hatayi aliyorum.

system : SP1 XP ^^
O bir hata değil, komut sistemi...
o olmadan SS alıp imaj kod giremez.

Konuyla ilgili sorularım olacak...
Cheat engine programını tam ekranken kapatıyorum fakat yeniden açtığımda tam ekranda kalmadığını görmekteyim.Tam ekran lakin pencere taşınabilir durumda.Bu Lcd ekran kullanıyor olduğumdan olabilir mi ?
Kod hala yanlış yazılıyor.

- Resim Silinmiş.

bu hatayı alıyorum biri bana yardım edebilir mi??

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt