1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Auto Sell Item (Yardım Lazım)

1. bullyous

bullyous Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Avukat
    İsrobot, özelligi olmayan eşyaları satsın ama ustunde blue olan vaya sos olan esyaları tutsun istiyorum.
    İsrobotta "Loop" sekmesinin en altında bunun icin bi kutucuk var. "Auto sell ... whic has no atrr"
    Kutucuğu işaretledim ama bot hala butun esyaları depoya koyuyor. Sadece "atrribute" yani özelliği olanları (blue lu 'mavili' olanlar veya soslar) depoya koyması lazım.
    Yardım bekliyorum. Teşekkürler. İyi oyunlar.

2. bullyous

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Avukat
    Moderatorler nerde??? Bi yardım edin yahu...

3. Optimus Prime

Optimus Prime Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence yoktur çok saçma bişey dediğin ama tam bilmediğimden kesin bişey söyleyemem oldu olacak silahın phy sine crt ine falanda baksın oldu olacak stala koysun satsın :D birdaha söylüyorum tam bilmiyorum ben bu konuları o yüzden bilen birinin cevaplaması lağzım ben genede görüşümü yazdım

4. bullyous

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Avukat
    var var, orada sorun yok, ama ayarları nasıl yapıcaz. Su an bot herseyı filtre ayarlarını kullanarak topluyor ve depoya atıyor. Ama ben depoya atmadan once veya attıktan sonra blue su olmayanları satsın istiyorum. Hiç kimseninde bakıp bisey söylediği yok...

Yorumun için saol kardesım.

5. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.
    moderatörler öldü. ben yardım edeyim. :coffee:
    kesinlikle filter sekmesinden ayarlamışsın sonra bota diyosun ki blue olmayanları depoya koyma sat. ama diğer taraftan filter sekmesinden hepsini storage a koy diye işaretlemişsin...
    Bot da garibim naapsın; hangi emri yerine getirceğini şaşırmış :P
    ben o özelliği hiç denemedim ve denemenizi de tavsiye etmem. günlük 15 dk ayırıp storage'ta ne var ne yok kontrol edemeyecek kadar üşenci isek bu oyunu oynamayalım. :sfff:

6. bullyous

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Avukat
    İlgilendiğin için baştan tesekkur edeyım. Calısıyorum ben, bu yuzden ılgılenemıyorum botla. DC olmazsa 2 gün baktıgım bile olmuyor ve cok item dusuyor. Depoda yer kalmıyor cogu zaman. Bunun bi yolu var ama nasıl bilmiyorum.
    dedigin gibi bot birden fazla komutu nasıl yerine getirecegini sasırmıs bencede :) botun kafasını duzeltmek lazım, aklını yerine getirmek lazım ama nasıl ??
    hala fikri olan varsa su konuda yardım bekliyorum. Teşekkürler herkese.