Arkadaşlar yeni patch itibariyle auto select patcher calışmıyor özellikle J.walker vede drotalion arkadaşlarım sizden bekliyorum lütfen yeni cliente uygun bi auto select patcher canavar seçme yani uzaklıgını deıstıren programı yapın allah aşkına

evet yaa bu konuyu taşıyalım üste çok önemli bence bircok kişi arıyodur.. Yardımcı olursanız bende çok sevinirim :)

hayır auto select deil onun uzaklıgını deıstıren program devre dısı kaldı lutfen yardım edın!!!

J.walker müsaitsen bi bakıp gene harikalar yaratabilirsin ve bizde kasmaya devam edebilirizz :P

ama virüssüz olsun j.walker 1,57 dediğin var ya yukarda onun pk2 editör dosyasında truva atı virüsü vardı :=)

hele şükür jason en sonunda cevap verdın ama2 gun cok bea senden beklemesdım ne 2 gunu ısın olmasa 2 saatte yaparsın sen bunu ısın var mı???????

Jason bugün 29 ağustos cuma bugün verirsen çok ii olur hem exp evnt ı da var ver bugün pls

canavar uzaklıgı deısmıo bak konuda baskası da yazmıs program hal eskısı gıbı uzaklıgı deıstırmıo nolur yardım et orda anlatılanları yaptım ama hala aynı napcam benn

warhacker demiş ki:
canavar uzaklıgı deısmıo bak konuda baskası da yazmıs program hal eskısı gıbı uzaklıgı deıstırmıo nolur yardım et orda anlatılanları yaptım ama hala aynı napcam benn
Biraz daha bekleyeceksiniz, evde olmadığım için kısıtlı alet edevat ile çalışıyorum. Sanırım yarına hazırlanmış olur.

Yukarı Alt