1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Auto Loginle ilgli sorun.Lütfen Yardım Artık..!!

1. the senator

the senator Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çözebileceğinizi umaraktan sizlere sunuyorum.Ben isrobutu yükledim accountumuda aldım oyunada giriyorum ve bot güzel ce calısıyor.İlk başta auto login deyincede giryor.Fakat Dc olduktan sonra oyunu kapatıp tekrar auto login olması gerektiği yerde. bir çok client acıp pc kasıyor ve auto login de olmuyor ..Bunu bir kac bot serverindada denedim gözlemlerim sunlar
    SERVER1: Tam 7 tane client acıyor ve auto login olmuyor
    SERVER2: Tam 7 tane client acıyor ve auto login olmuyor
    SERVER3: 2 tane client acıyor 1.cisi autlo login olmuyor 2.cisi oluyor fakat kasıyor.Her dc yedğinde 2 client acarsa pc kaldırmaz.Bazen bnm pc de sro kapanınca kendisine reset atıyor zaten..

Bazı arkadaşlarım sorunsuz kullandıklarını söyledi bnm ne yapmam gerekiyor bunları düzeltmek için...

BOTU YÜKLEME BASAMAKLARIM...

Botu bot369 resmi sitesinden indirdikten sonra masaüstüne bot klasörüne cıkardım.Daha sonra sro.ini dosyasından yapılması gereken leri yaptım.Daha sonra el işaretini acıp sag altta sag tıklayarak bunun üzerine. autlo login game account ismime tıkladım ve client secmemi istedği.Ayriyetten client indirmedim normal silkroad clienti..Oyuna girdi ilk basta sorun yok..Fakat dc yedikten sonra dedğim şeyler oluyor ilgilenebilirseniz cok minnettar kalırım...

Üşenmeden okudugunuz için sizlere minnettarım:..

[LOGIN1]
    Account= Game account name
    Password= game account pw
    ServName=server
    CharName= charımın ismi
    AutoLoop=Yes
    Dluser=bot id
    Dlpasswd= bot pw
    ReloginDelay=30000
    -----------------------
    NudePatch=Yes
    InfinityZoom=Yes

--------------------

[GAME]
    Path=C:\Program Files\Silkroad\SRO_Client.exe

sro.ini dosyamda değişen şeyler sadece bunlar..

2. A.Hirlak

A.Hirlak Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben nude ve zom patch kullanmıordum dostm alakası olabilirmi bilmem ama söyliim gerçi son 2 gündür bendede oto log yapmıo neden bilmiorum büyük bi ihtimal yeni sürümde gelicektir sürekli dc sorunu var

3. Onitsuka

Onitsuka Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ORdaki Login1 varya
    onun altında login2 login3 vs. vs. die gidio ordakileri sil sadece login1 kalsın tek client açar.