Öncelikle, auto-login'e yardimci oldugu icin bu tool'u bu bölüme koymayi uygun gördüm.

Bu tool'un yaptigi sey, sizin belirlediginiz zamanda otomatik olarak mouse'un sol tusuna basmak. siz sadece basmasini istediginiz yere götüreceksiniz. Jason'un aracini deneyip de calistiramayanlar bununla deneyebilirler. Fakat otomatik resim girme programinin calismasi ve SRO klasöründe olmasi sarttir. Jason'un aracini kurduysaniz silmeyin.

Kullanimi:
1)Programi SRO klasörüne kopyalayin.
2)Cift tiklayip calistirin.
3)Silkroad Captcha programini calistirin.
4)Programda süreyi ms cinsinden girin. Yani kac saniyede bir basacaksa o sayiyi 1000 ile carpip yazin.
5)SRO yu no-dc client ya da loaderla calistirin ve de login ekrani gelsin.
6)SRO ID ve sifrenizi login ekraninda girin.
7)timer aktiflestir tusuna basin.
8)oyuna girene kadar bekleyin. resmi otomatik olarak girecek, ve de otomatik olarak serverlar doluysa tekrar deneyecektir.
9)oyuna girince timer kapa deyin.

Test etme:
Timer aktiflestir deyin, mouse'u test etme yeri yazan yere getirin, belirlediginiz süre sonra ekranin ortasinda asdf yazili bir mesaj kutusu cikacaktir. bu, programin calistigi anlamina gelir.

Download:
http://rapidshare.com/files/142144864/mouseclick.rar.html

Tarama sonuclari koymuyorum, cünkü VB6 kaynak kodlari icindedir. Biraz arastirmayla 1 dakikada yapilan bir sey oldugu icin ögrenmek isteyenlere kaynak kodlarini da koydum. Ayrica bu tool, SRO versiyonundan bagimsizdir ve de SRO disinda baska amaclar icin de kullanilabilir (baska oyunlar icin auto login olarak mesela).

Iyi login olmalar...

drotalion demiş ki:
silkroad capta programınıda ekle derim abi ^^
bilader zaten jason un araci calisiyorsa birinde bunun yüzüne bakmaz ki :D calismiyorsa da zaten captcha programi vardir onda, silmesin onu kullansin.

Bu image code yazan programı clientlessa uyarlamak mümkün müdür ?

xD ben de diyorum neler oluyor diye, siyah olursa o zaman su anki konumumdan cok daha güclü olurum, venom hesabi :D

Yukarı Alt