Şimdi arkadaşlar test amaçlı birkaç deneme yaptım oyuna girmeyle ilgili ilk başta rumatayla denedim 3 saat girmedi. Sonra normal client açtım denettirdim ardından rumatayıda açtım normal clientle bi süre sonra girdi. Aynı şekilde tekrar client önce açtım sonra rumatayı açıp ilk rumatayı denettirmeye başladım normal clientle tekrar önce girdi ve şu kanıya vardım normal client rumatadan önce giriyor. Deneyen arkadaşlar farkı görüceklerdir :thumbsup:

Evet bazen bende diyorum acaba deniyormu diye.Bu sabah denemiyor bile galiba...
Not: Serverler ofline diyor.Bir sorun var rumatada...

kardes 3 saat denemişsin ama 20 dk da bir oyun sistem hatasından dolyaı buga giriyor.Yani 20 dk da bir deniyor gibi gostersede girmiyor sonsuza dek dener gine girmez oyuzden 20 dk da bir oyunu kapat ac

eLempTRa demiş ki:
kardes 3 saat denemişsin ama 20 dk da bir oyun sistem hatasından dolyaı buga giriyor.Yani 20 dk da bir deniyor gibi gostersede girmiyor sonsuza dek dener gine girmez oyuzden 20 dk da bir oyunu kapat ac
bu kanıya nerden vardın bilmiyorum ama normal clientle auto logine bıraktım 30dk da aldı daha öncelerdede 1 saatte falan almıştı galiba yani bu yanlış ama bu dediğin rumata için doğru olabilir.

Yukarı Alt