EliteTurk

Aileden
Auto Login getirdilerde ne oldu biz 5 saniyede bi denerdik paşa paşa girerdik..Dün gece 4 saat denedim anca oyuna girebilcim 3 Client açıp aynı serveri denememe ramen server 3480 kişi yazıyor Rev6 da benim charlar deniyor fakat tık yok oyuna girmiyor..Bu auto Login in tek amacı bizim kullandıgımız Auto Login illegal programı önleyerek oyuna girmeyi işkence haline getirmek.. Kısacası Preminyuma yönlendirmek istemeleri.. :|

Premium Almıcam ^^ Zaten Bunu Bu Hale Getirenler Premium Alanlar, Adamlar Baktı Millet Oyuna Para Yatırıyor Onlarda Ne Yapıp Edip Daha Cok Premium Satalım Satmak İçinde Oyunu Botla Doldurup Giriş Sisteminide Sacma Sapan Bişi Yapalım. Ahanda Check Ben Dalayım Oyuna.

adamı çıldırtmak amaçları 20 SANİYEDE BİR DENEYEN oto loginmi olurmuş

LegendMaster demiş ki:
Katılıyorum..Ayrıca ben böyle lag görmedim 30 saniye PC donar sonra yeniden oyun gelirmi ya..
Uzun sureden beri oynamıyodum sro bu hafta ıcerısınde oynamaya basladım bende 0 lag hatta eskı srodan bıle daha lagsız

KoLeRa_ demiş ki:
LegendMaster demiş ki:
Katılıyorum..Ayrıca ben böyle lag görmedim 30 saniye PC donar sonra yeniden oyun gelirmi ya..
Uzun sureden beri oynamıyodum sro bu hafta ıcerısınde oynamaya basladım bende 0 lag hatta eskı srodan bıle daha lagsız
orasına katılıyorum artık lag pek yok...

Takımı
Galatasaray
Yha beyler sro daha yeni update oldu kısa zamandan beri girmedim we auto login diyor bilgileri girip enterlayınca we kutu doluyor orda bu nedir bi acıklar mısınız???

Yukarı Alt