1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Atma Ziya,Biletler 55 Lira!

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Kale arkası tribün biletlerinin yine 55 lira olarak açıklanmasına, taraftlarlar bu kez ilginç bir pankartla tepki gösterdi.

Sivasspor maçında kale arkası tribün biletlerinin 55 lira olmasına taraftarların tepki göstermesinin ardından, bu hafta sonu yapılacak Manisaspor maçında da kale arkası tribün biletlerinin yine 55 lira olarak açıklanmasına, taraftlarlar bu kez ilginç bir pankartla tepki gösterdi.

''Neşeli Günler'' adlı filmde Ziya rolündeki Şener Şen'in jilet satışını biletler için uyarlayan taraftarlar, Türk Telekom tribününde ''Nadya komanaci, taçsız kral pele, FENERBAHÇELİ Cemil ile gittik maça, atma ZİYA biletler 55 lira'' yazılı pankartla, kale arkası tribün biletlerinin 55 lira olmasını protesto etti.

Karşılaşmada tribünler tamamen dolmazken, özellikle Migros tribününde boşluklar göze çarptı. Sarı-lacivertliler, karşılaşmada takımlarını coşkuyla tezahürat yaparak destekledi.

2. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Gerçekten çok ucuz değil ama taraftarımızın alabileceği düzeyde zaten çoğu kombineli bilet alanlarda belirli maçalrda varlar artık gelicek yıl zam yapmamaları lazım.

3. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Hacım Avrupa yakasında bir baba iki çocuğunu alıp maça gelse ne kada para ödeyeceğini düşünsene ? Yol parası + yemek parası + bilet parası o ay belini doğrultamaz...

Real Madrid'i izlemek daha ucuz!

4. CapsLock

CapsLock Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kesinlikle

5. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Doğru ama yönetimden zam geri çekilmiycek deniliyordu herkes ister full hiç boşluk olmadan maçları izlemek sivas maçına baktığımda çok kötü değildi belki maça göre değişcek ama söylediğim gibi çokta ucuz değil.

6. Xplosive

Xplosive Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eskiden 27 liraydı ne güzel. Şimdiki fiyat biraz pahalı. Hele ki benim gibi Sakarya'dan İzmit'ten gidenler için yol parası da girince işin içine, tuzlu oluyor biraz.

7. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Aslında 55 liradan 100 bilet satıcağına 20 den bütün biletleri sat.Kat kat daha fazla gelir elde edersin;stadı doldurursun;taraftarı küstürmezsin;kadıköy'ü cehenneme çevirir 17 galibiyeti garantilersin..