arkadaşlar bot şehirlere veya caveye falan ışınlanırken atıyor oyundan dc filan vermeden.hep değil ama bu aralar çok sık atmaya başladı nedenini bilen varmı...

Benim bilgisayar gibi ekran akrtın dandik herhalde Exclamation ekran kartından kaynaklanıyor yapacak işi yok 512 ekran kartı lazım

evet bugun oLe bir hatayı bende yasadım dc etmesede donup kaLıyor ondan kurtuLmak icin bir pcini rahatLat (yeniden basLat fazLa isLemLeri kapamak gibi) sonra yeniden dene..bu uzun zamandan beri oLuyorsa sen makinanı bir kontroL den gecir Wink updateLeri de yapmayı unutma ozeLLikLe ekran kartının updateLerini

hayır ???? veya dc veya donup kalma değil bazen ışınlanmalarda mesela tam şehire geliyo tak hiç bişey vermeden oyundan atıyor

YA HAZIR TOPİC WARKEN AÇMIYİM DEDİM O ?????? HATASI BENDEDE WAR AMA BENİM PC SÖLEMESİ AYIPTIR CANAWAR GİBİ YENİDE 2GB RAM 512MB EKRAN KARTI WAR AMA GENEDE O HATAYI ALIYORUM NAPMALIYIM?

????? hatasıı normal. aldırmayın o hataya. deneyin bikaç kere girio sonra..
ama oyunda atma konusuna gelince.. ekran kartından dolayı felan deil bence. direk oyundan. bendede 512 6600 gt var. atıo oyundan. driverını yeniledim. yine atıor.. sorun çözülmedi yani.. bende merakla bekliorum. birinin çözmesini :)

Yukarı Alt