Crown demiş ki:
Yunanlıların her tarafı holigan olsa insanlar hayatını kaybeder, ve o kaybedilen hayatları İstanbul'a geldiklerinde onları öldürerek geri getiremezsiniz :wink1:
Rakip takım taraftarı gitse pek birşey olacağını zannetmiyorum. Bknz. Olimpiakos maçında Yunan taraftarlar Olimoiyat stadına gelmişti diye hatırlıyorum. + AEK taraftarlarıda trübinlerinde Türk bayrağı açmıştır. :think:

RedeFine demiş ki:
Crown demiş ki:
Yunanlıların her tarafı holigan olsa insanlar hayatını kaybeder, ve o kaybedilen hayatları İstanbul'a geldiklerinde onları öldürerek geri getiremezsiniz :wink1:
Rakip takım taraftarı gitse pek birşey olacağını zannetmiyorum. Bknz. Olimpiakos maçında Yunan taraftarlar Olimoiyat stadına gelmişti diye hatırlıyorum. + AEK taraftarlarıda trübinlerinde Türk bayrağı açmıştır. :think:
Panathinaikos Olympiakos a düşman gibi bakıyor , Yunanlılarda bir sorun yok Gate 13 te var ^^

Crown demiş ki:
RedeFine demiş ki:
Caprice demiş ki:
Yunanların her yeri holigan olsa ne olur?
Anlatabilsek... :roll:
Oraya gidecek olan herşeyi göze alacak,giden kişi orada taraftarların pislik yapacağının farkındaysa gitmeyecek,gider ölür,yaralanırsa zerre kadar içim acımaz.

Yukarı Alt