1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Athanaton Eşya Sistemine Genel Bakış

1. Fonkah

Fonkah Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eşya Sistemine Genel Bakış

Tanıtım:
    Her kahramanın giyebileceği 6 farklı eşya grubu vardır.Her bir eşya grubu,kahramanın 6 savaş özelliğinden birine etki eder.Bu eşyalar yükseltildiğinde,kahramanın savaş yetenekleride geliştirilen eşyaya göre artar.

Bu eşya ve yetenek etkileşimi aşağıda verildiği gibidir:

Silah,Cesaret Saldırısı’nı arttırır.

Zırh,Cesaret Kalkanı’nı arttırır.

Binek,Ruhani Saldırı’yı arttırır.

Pelerin,Ruhani Kalkan’ı arttırır.

Kitap,Element Saldırı’sını arttırır.

Borazan,Liderlik becerisini arttırır.

Eşyaların Kalitesi

Eşyalar kalitelerine göre sırasıyla(düşük kaliteden,yüksek kaliteye doğru); beyaz,mavi,yeşil,sarı,kırmızı ve mor olmak üzere gruplara ayrılmıştır.Kalitesi yüksek eşyalar,kalitesi düşük eşylara göre daha iyi gelişir.Buna nazaran geliştirme maliyeti daha fazla Drahmi gerektirir.

Eşya nasıl elde edilir: Normal eşyalar Dükkandan satın alınabildiği gibi,seferlerdende eşya elde edilebilir.Elit Lefyonlarla yapılan savaşlarda,gelişmiş seviyede eşya düşme olasılığı vardır.Ayrıca,tüm düşman NPC’ler yendiğinizde sistem size gelişmiş bir eşya hediye edebilir.

Eşya Geliştirme: Drahmi harcayarak,eşyalarınızın özelliklerini ve kalitelerini geliştirebilirsiniz.Eşyalarınızın seviyeleri her yükseldiğinde,özellikleride gelişecektir.Eşyaların özellikleri dengeli olarak;beyaz,mavi,yeşil,turuncu,kırmızı ve mor olan gruplara göre bölünmüştür.

2. bahtiyar81

bahtiyar81 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben esya satamıyorum baglı dıyor ve seyler dyor nasıl yapacaz yardımcı olursanız . .

3. Fonkah

Fonkah Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Silahı aldığınız zaman bağla demeyin o zaman satabilirsiniz.