1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Atalitr NoWayOut

1. meteorfal1

meteorfal1 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    arkadaşlar server kapasite sitesinde yeni bi server belirdi şimdiden başlıcakları belirleyip bütün gece kasıcak elemanlar arıyorum parti parti çıkaralım herkes mutlu olsun 1. partiyi şimdiden doldurmak lazım

guild ismini NoWayOut koyalım eğer birinin gücüne gitmezse

1. Party;
    Warrior -
    Warrior -
    Wizard/Bard/Attack - Lilith(Ben:))
    Wizard
    Wizard
    Rogue
    Cleric
    Bard

2. Party;
    1. party dolunca 2.yide çıkarırız

Arkadaşlar açılmama durumu var fazla ümitlenmeyin ama burayı hep takip edin :)

2. Buzzz

Buzzz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    açıklama gelmeden plan yapmayın

3. meteorfal1

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bizimkide heyecan :)

4. Mopneet

Mopneet   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    38
  5. meteorfal1

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

evet bide böyle birşey var banada bilgin dalga gibi geldi ama başlarsa diye yazim hemen dedm alarmda olsun herkes :)

6. ironEyE

ironEyE Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Server fake skyline yakın arkadaşımız, konuştum öylesine ekledik dediler.

7. Metamorph

Metamorph Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    synx'in açıklaması ;

Gossips!

It is a testserver. Was bored so I decided to add it to the server capacity page. Cannot be accessed yet. It is not the final name, was a random name, and it is not for turks.

Gonna remove it in some hours.

8. sweet76

sweet76 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi nolcak acılcakmı inş acılır :D

9. Warmoon

Warmoon Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    it is not for turks.
    İlk önce T yi ayırt etsin.
    Türkler için olması ya da olmaması umrumda degil.. Çünkü sebeb(pler)ini biliyorum.
    1. Türkleri çekemiyorlar ;
    Sürekli FW leri alıyoruz. Saglam char diziyoruz. Hayvan gibi kasıyoruz.
    2. Bazı Türk kardeşlerimiz. Janganda 5k-10k dileniyor. Sadece Türkler yapmıyor...
    Ortamda İngilizce konusamiyorlar. Şahsen bunun bir bahane olduğunu düşünüyorum.
    Karşındakini , konuşarakmı öldüreceksin?
    Pk diyorlar. Daha bu sabah Romanyalının teki bana PK atti. Biz kesincede "Turks are noobs, they always kill low levels."
    One versus one ' den anlamıyoruz diyorlar. Posedionda Ocean guildinden 1 zibidiyi kestim 2 kişi gelidler yetmedi , 3 kişi geldiler... Biz toplanınca yine Türkler noob oldu?
    Bu server sayesinde esro 1-2-3-4 sadece Türk olacak ve bu yeni gelen sever (eğer gelirse) Türkleri ve Avrupalıları ayıracaklar. Tahminimce oraya daha kaliteli bir hizmet sunacaklar..
    Şahsen bana en önemli gelen şey ; Din meselesi... Şimdi Allaha küfrediyorlar,dalga geçiyorlar. Bizde yapıyoruz aynısını KABULLENIN. Ancak burda hatamız. En büyük din olan islamı savunmak yerine. Adamlara ana bacı gidiyoruz. Sinir? Öfke? Afedersinizde kafanızda sorunmu var? Allah Yüce Yaradan Kendini savunamıyormu..? Size ne düşüyor. Millete nasıl hınzırlık yapacagım pesindesinizde. nefret ettiginiz kisiler dininize laf atıncamı sövmek-Birşeyi savunmaya çalışmak geliyor aklınıza?
    Dalga geçsinler . Tınlamayın. Eğer azıcık inancınız varsa küfretmezsiniz 1, ikincisi Öbür dünyada nasil cezalandıracaklar bilirsiniz ve olaya karışmazsınız. "I love ALLAH" demenizede gerek yok. Seviyorsanız , bırakın kalbinizde kalsın.

Benden bu kadar iyi forumlar.

10. sweet76

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardş senn düşüncelerine gönülden destek veriyorum aynen benm düşüncelerimin birer bir aynısı ban ALLAH razı olsn demekten başşka bişi düşmüor saygılarım ile...

11. Deepblue

Deepblue Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ahmak senin 7 ceddindir... Bilip bilmeden ötüp durma insanın cinlerini tepesine çıkarma....

Benim açtığım konunun saatine ve tarihine bak birde elite forumundaki konunun tarihine bak... O saksı diye taşıdığınız kafayı kullanın insanı çileden çıkarmayın.

Ben konuyu açtığımda synx mıdır nedir bi tarafında sinekler uçuşup uyuyordu... Elite admini ile konuştum yakında ZSZC nin Türkler için Turok diye bir serveri açılacak dedim ve bir çok Türk oraya geçecek dedim buna karşılık sende bir Türk sevreri aç onların atağını kes dedim haklısın dedi. Önerini düşüneceğim dedi sonra Serveri açmayı kabul etti.

Hatta ve hatta yeni server için bana bikaç ip adresi denettirdi hangisinin pingi yüksekse onu türk serverına atayacaktı...

Ayrıca gözlerinde bir sorun varsa yazdığım mesajı bir arkadaşına okuttur veya yeniden göstereyim belki o dangalak kafana dank eder anlarsın bu sefer :

Kırmızı yaptığım yerelere dikkat et eğer kör değilsen...

ve herşey henüz bitmedi %100 olmasada o server açılacak %90...

Neyse senin gibi beyinsiz mahlukatlara birşey ıspatlamak zorunda değilim... Madem biz ahmağız o zaman s...r git başka sitelerde takıl siteme gelip girme senin gibi beyin özürlülerin benim siteme girmeye hakkı yok!!!

12. Go_OuT

Go_OuT Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Helal Ümit Abi <3

13. sweet76

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oh.. ohoooo... işte bu süper tam ümitlerimi yitirmişken cok süper bi haber geldi en kötü ihtimal %90 xD bayıldım sabırsızlanıorumm cook tşk ler bilgilendirdiginiz için..

14. Go_OuT

Go_OuT Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen böyle dedinde ne değişti gene aha exlden biri böyle yorum yazmış hemen açın Türk swsini xDé demiştir kesin gm