arkadaslar 104 lvl wizard bard charım var 1vs1de cok zorlanıyorum charı clerice cevırmektense bardın atakalrını vs vs ff yapıp pvp yaparken falan bardla savasmak ıstıyorum guclu olur mu yardımlarınızı beklıyorum genıs bı anlatım yaparsanız cok sevınırım

mc_gregor demiş ki:
arkadaslar 104 lvl wizard bard charım var 1vs1de cok zorlanıyorum charı clerice cevırmektense bardın atakalrını vs vs ff yapıp pvp yaparken falan bardla savasmak ıstıyorum guclu olur mu yardımlarınızı beklıyorum genıs bı anlatım yaparsanız cok sevınırım

Bardla pvp yapıcaksın anladıgım kadarıyla daral:

Bardın ne kadar atacklarını maxlasanda pvpde Başarılı Olma İhtimalı yok gibi Bişidir dostum. cool2: Zararın neresınden donersen kârdır Cleric e cevırmelisin pvp yapıcam dıyorsan. Gerek Recovery -holy-bless in yanında Cleric in En Önemli Silahı olan Offeringden Mahrum kalıcaksın. Bardın Atackları Seri Fakat Damageleri az . wizard zaten Hp ve İtem Sorunundan Sıkıntılı Bi Karakter bide Bard a cevırıp pvp dıyorsan orada isyan ederım summer2:

tmm akrdesım cvbın ıcın teşekkur ederım ben bard kullanamdım atak oalrak hıc emn mısın atakalrının o kadar az oldugundan sana gore yapcam charı skıll kapatma gorevi alıcamD:

mc_gregor demiş ki:
tmm akrdesım cvbın ıcın teşekkur ederım ben bard kullanamdım atak oalrak hıc emn mısın atakalrının o kadar az oldugundan sana gore yapcam charı skıll kapatma gorevi alıcamD:

Atackları Seridir Fakat Damage Az. Sırf Atack Damage Kıyaslamasından Kazansa Bile Bard REcovery -Bless ve Offerıngle Ezer Dıyorum clerıc :sfff: Yinede Diğer Arkadaşların Yorumlarınıda Bekle Ona Göre Karar Ver derim. whiteangel

Yukarı Alt