1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Asus'dan Triple SLI Destekli GeForce 9800GT

1. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36

Nvidia'nın aynı anda 3 ekran kartının birlikte çalışmasına olanak tanıyan Triple SLI teknolojisi şimdiye kadar sadece GeForce 8800GTX, GeForce 8800 Ultra ve GeForce 9800GTX gibi modeller tarafından desteklenmişti. GeForce 8800GT gibi modeller ise konnektör uyumsuzluğu nedeniyle bu teknolojiyi destekleyemiyorlardı. Donanım dünyasının lider isimlerinden Asus ise önemi bir adım atarak Triple SLI destekli GeForce 9800GT modelini hazırladı. Hatırlanacağı üzere GeForce 8800GT ve 9800GT, 55nm üretim teknolojisi ile hazırlanan G92b gpu'sunun ve Hybrid Power teknolojisinin kullanıldığı modeller haricinde genel olarak son derece yakın modellerdi. Asus'un yeni kartı ise Triple SLI desteğihem fark yaratmayı hemde satış anlamında iddialı olmayı hedefliyor. Yeni model ayrıca Hybrid Power teknolojisini de destekliyor. Soğutucu olarak Asus'un daha önce bazı diğer modellerinde de kullandığı Glaciator kod adlı çözüme yer verildiğini görüyoruz. 3+1 fazlı güç tasarımına ve 512MB GDDR3 belleğe sahip olan kartın diğer detayları hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak; http://en.expreview.com/2008/08/08/asus-surprises-with-9800gt-3-way-sli-version/#more-621

2. asdfasdf

asdfasdf Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    asd
    yaw benim anlamadığım şey bunlar neden kutuların üstlerine böle oyun dan resimler koyuyorlar
    parçanın resmını koy oraya da millet anlasın :mrgreen:

3. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Test sonuçlarında ki grafikleri koyuyorlar amaç kutuyu süslemek. Kara kutu içerisinde satmaları daha mı mantıklı. Zaten kartın resmide kutunun herhangi bir yerinde mevcut olur illaki.

4. POTATOHEAD

POTATOHEAD Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    alıp da görsünler diye :mrgreen:

5. asdfasdf

asdfasdf Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları: