Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Nasıl oluyor özel mesaj ile bilgilendirirmisin whiteangel

EmmaW. demiş ki:
ben denemedim ama arkadaşlarım gayet konforlu gidip geldiklerini söylüyorlar
makara:

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hadi beyler hikayesi olan paylaşsın okuyalım :D

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Apt

rank8
Hopppp astral seyahatten yazıyorum,yolda kaza yaptık dönemiyoruz,biri gelip alsın bizi!!

Sir Valek

Tanınıyorum
Konuyla ilgili düşüncelerimden bahsetmek istiyorum, ruh vücuttan ayrıldıktan sonra vücut biyolojik faaliyetlerine devam edebiliyorsa, yaşamamız için bir ruha ihtiyacımız yok demektir. Bu halde astral seyahat ruhun vücuttan çıkması değil, sizin uykuya dalıp zihninizin size öyle göstermesidir. O halde ruh yok ve astral seyahat bir paradoks.

Deneyimimden bahsedeyim size,

2011 Nisan ayıydı. Evde tek başıma televizyon izliyordum. Televizyonu kapatıp gece lambası taktım loş bir ortam oluşturdum ve gözlerimi kapatıp talimatları uygulamaya başladım. Kendimi yükseğe kaldırırmış gibi düşündükçe öyle olduğunu hissediyor gibiydim. Belirlediğim yere gitmek istiyordum ama olmuyordu ellerimin titremeye başladığını hissettim. Ve sanki bir anlığına vücuduma gitmek istediğim yerden bakıyormuşum gibi bir hisse kapıldım. Sonra bir anda telefon çaldı. Arayan kız arkadaşımdı açtım konuşmadı. Daha sonraysa uyandım? Bildiğiniz uyumuşum ve yarım saat gibi bi süre geçmiş. Kız arkadaşımı aradım ben seni aramadım dedi. Eğer astral seyahatte olmayan olaylar yaşanıyormuş gibi gösterilmiyorsa farklı bir boyutta bize. Yaşadığım astral seyahat değil, gördüğüm rüyaydı. Demem o ki beyler inanmayın böyle saçmalıklara. Zihnimizin bize bizim istediğimiz doğrultuda oyun oynamasından başka bir şey değil. İyi günler.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Sir Valek demiş ki:
Konuyla ilgili düşüncelerimden bahsetmek istiyorum, ruh vücuttan ayrıldıktan sonra vücut biyolojik faaliyetlerine devam edebiliyorsa, yaşamamız için bir ruha ihtiyacımız yok demektir. Bu halde astral seyahat ruhun vücuttan çıkması değil, sizin uykuya dalıp zihninizin size öyle göstermesidir. O halde ruh yok ve astral seyahat bir paradoks.

Deneyimimden bahsedeyim size,

2011 Nisan ayıydı. Evde tek başıma televizyon izliyordum. Televizyonu kapatıp gece lambası taktım loş bir ortam oluşturdum ve gözlerimi kapatıp talimatları uygulamaya başladım. Kendimi yükseğe kaldırırmış gibi düşündükçe öyle olduğunu hissediyor gibiydim. Belirlediğim yere gitmek istiyordum ama olmuyordu ellerimin titremeye başladığını hissettim. Ve sanki bir anlığına vücuduma gitmek istediğim yerden bakıyormuşum gibi bir hisse kapıldım. Sonra bir anda telefon çaldı. Arayan kız arkadaşımdı açtım konuşmadı. Daha sonraysa uyandım? Bildiğiniz uyumuşum ve yarım saat gibi bi süre geçmiş. Kız arkadaşımı aradım ben seni aramadım dedi. Eğer astral seyahatte olmayan olaylar yaşanıyormuş gibi gösterilmiyorsa farklı bir boyutta bize. Yaşadığım astral seyahat değil, gördüğüm rüyaydı. Demem o ki beyler inanmayın böyle saçmalıklara. Zihnimizin bize bizim istediğimiz doğrultuda oyun oynamasından başka bir şey değil. İyi günler.
Sen uyumussun bunlari ruyanda gormussun. Zaten yaziyor millet denemeler yapilirken uyuyakalabilirsiniz diye.
Vucut biyolojik faaliyetlerini devam ettirirken - sen vucudunun disindayken; gobek bagi ile vucuduna baglisin zaten

Sir Valek demiş ki:

Bence bütün nobel bilim ödülleri sana verilsin herşeyi çözmüşsün.

Takımı
Besiktas
o seyahat'a gidipte dönememek var baya kişide terapi görmüş ama bana olacağını sanmıyorum bizimkilerin olmadığı bi gün denicem

tenpanter demiş ki:
Sir Valek demiş ki:

Adam bütün herşeyi çözmüş bilim tarihine geçmesi lazım bu arkadaşın hala şoktayım.

Duygusuzz demiş ki:
o seyahat'a gidipte dönememek var baya kişide terapi görmüş ama bana olacağını sanmıyorum bizimkilerin olmadığı bi gün denicem
immortal bas bişicik olmaz [horny21 biggrint1 biggrint1 biggrint1

Sir Valek

Tanınıyorum
Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
tenpanter demiş ki:
Sir Valek demiş ki:

Adam bütün herşeyi çözmüş bilim tarihine geçmesi lazım bu arkadaşın hala şoktayım.
Düşüncelerimi yazdım abartılacak birşey yok. Ayrıca uyuyakalınabilir o durumdayken evet ama biraz dikkat ederseniz konuyu açan arkadaşın da yazdığı gibi denemesi duş aldıktan sonra gerçekleşmiş. Ilık bir duş çabucak uykuya dalmanıza yardımcı olabilir bu da bir gerçek. Yine söylüyorum zihnimizin bize istediğimiz doğrultuda oyunlar oynamasından başka birşey değil.

Yukarı Alt