Herkes bu topic altında Astral Seyahat deneyimlerini paylaşsın.Bakalım ortaya nasıl şeyler çıkıcak.İlk olarak ben kendi deneyimimi anlatarak başlim.

Bundan yaklaşık 3 ay önce saat gece 11 civarında Astral Seyahat yapmaya çalışmıştım.Ailem şehir dışında olduğu için evde abim ve ben kalıyorduk.Ben odamda yalnızdım.Astral Seyahat nasıl çok merak ediyordum.Yatağıma uzandım ve Astral Seyahat hakkında edindim bilgilere göre denilenleri yaptım fakat başaramadım.Ertesi gece yine Astral Seyahat yapmaya çalıştım ama yine başaramdım.Zaten kolay bişey olmadığını biliyordum.Ertesi gece duş aldım ve yatağıma uzandım.Yeniden deneme yaptım ve o denememde başarılı olmuştum.Ruhum bedenimden çıkmıştı ve bulundum odada dolaştım.Uzaklaşmaya korkuyordum.Çünkü Astral Seyahat sırasında Cin Vb. Varlıklar gözüküyor.Odada dolaşırken beni geri dönememe korkusu sardı.Çok korkmuştum.Ama sakin olmaya çalışıyordum.Sonra bir anda ayıldım.Ama o günden sonra rüyalarımda bile Astral Seyahat yapıyormuşum gibi hissettim.Bu yüzden 2 ay boyunca Psikologta tedavi gördüm...

Sıra sizde.Ama sadece deneyen arkadaşlarımız hikayesini yazsın okuyalım.Denemek isteyen arkadaşlarımız varsada yardımcı oluruz birbirimize ama kesinlikle tavsiye etmiyorum.

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Vaay, çok iyi bir deneyim olmuş hacım ayrıca çok güzel, sürükleyici bir topic. Hiç denemedim, gerek de yok :D

Lenneth demiş ki:
Vaay, çok iyi bir deneyim olmuş hacım ayrıca çok güzel, sürükleyici bir topic. Hiç denemedim, gerek de yok :D
Bro biraz heyecan hayata tuz katar :D Bakalım yapan arkadaşlardan nasıl hikayeler çıkıcak :D

SubDue demiş ki:
Astral seyahat ile ilgili bir konum vardı fakat malesef ki bulamadım -.-
Bu konudan devam ederiz bro.Maksat eğlence olsun.İlginç hikayeler çıkar diye umuyorum.Tabi forumda bunu deneyenler varsa.

Canova

Bende geçen sene okul zamanları arkadaşların anlatmasıyla, gaza getirmesiyle birlikte bir deniyim demiştim. Gittim yattım yatağa bekliyorum bir şey düşünmemeye çalışıyorum falan. Sonra ayaklarımdan bir uyuşma başladı yavaş yavaş tüm bedenimi sarıyordu sakin olmaya çalışıyordum. Devam ettim kulağımda acayip fan sesine benzer bir ses duymaya başladım. İyice tırsmaya başlamıştım :P Sonra sanki hafifliyormuş gibi hissettim kendimi. Sanki havaya kalkıyordum. O anda birden bir korku kapladı ve başladığım yere geri döndüm :D. Bayağı bir tırsmıştım. Böyle şeylerin bana göre olmadığını anladım ve bir daha da denemedim :P

Nz9

rank8
Bir kere denedim olmadı ikinci kez denedim olmadı üçüncü kez denedim olmadı sonrasında isyan hali ile birlikte açtım bilgisayarı ve ferrenin dibine vurdum. Buda öyle bir anımdır.

Özet: Yapamadım

Güzel şeyler çıkmaya başladı :D

Privacy demiş ki:
düşünmek bile ürkütücü denememek lazım :D
Bro aslında Astral Seyahatte korkucak bişey yok ama Cin gibi varlıklar gözüktüğü için denemiyorum.Ben görmedim ama şansımı fazla zorlamakta istemiyorum.Sonra görürüm felan valla aklım gider :D

BthnCvk demiş ki:
Privacy demiş ki:
Bro aslında Astral Seyahatte korkucak bişey yok
Demişsin ama yaptıktan sonra 2 ay psikologa gitmişsin. Çok tutarsızsın :P

BthnCvk demiş ki:
Privacy demiş ki:
Bro aslında Astral Seyahatte korkucak bişey yok ama Cin gibi varlıklar gözüktüğü için denemiyorum.Ben görmedim ama şansımı fazla zorlamakta istemiyorum.Sonra görürüm felan valla aklım gider :D

yok ben almayım hocam evimizden cin eksik olduğunu hiç sanmıyorum [horny21

Lenneth demiş ki:
combomax demiş ki:
Ben yapamadım ama i-doser biraz işe yaradı :nod:
O nedir ?
i-doser-dinlesemmi-t264949.html
buraya bak bro, saçma sapan gorkunc şeyler :D

Mirage demiş ki:
BthnCvk demiş ki:
Privacy demiş ki:
Bro aslında Astral Seyahatte korkucak bişey yok
Demişsin ama yaptıktan sonra 2 ay psikologa gitmişsin. Çok tutarsızsın :P

Bro psikolojik bişeydi benimki korkuyla alakası yok :D

Privacy demiş ki:
BthnCvk demiş ki:
Privacy demiş ki:

yok ben almayım hocam evimizden cin eksik olduğunu hiç sanmıyorum [horny21

Bro heryerde Cin var :D Şükürki ALLAH tan başka kimseden korkmuyorum.Ama bazı şeyler aklımdan çıkmıyo psikolojimi bozuyo :D

Privacy demiş ki:
o psikolojin korkudan dolayı bozuluyo zaten :D tamam cin heryerde var ama yanı başında olduğunu görmek ayrı bişey tabi.
Bi Nas Suresi ardından Ayetel Kürsi okurum hiçbişey kalmaz bro :D

Yukarı Alt