Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
youran yani sercanla aramımı bozmak ıstıyorsan yanlıyorsun çünku herkez herşeyı bılıyor kı gun gelicek ve sne bu oyunu bırakmış olucaksın kı hala başkalarını öne sürüyorsun sen youranmısın_? sen youran kadar olabıldın mı? bro prıvatede bıle 90 olamdın anca hırsızlık ve benzerı şeyler peşinde koşarsın bni bütünü herkez tanıyor seni barındırmıyacam gorceksın... YALANCI :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@HaveKinqGlavie

Saçmalamışsın , bir adam'ın evinden televizyon çalınıyor . Adam'da sizin eve gelip sizin olayla hiç bir alakanız yokken sizin televizyon'u çalıyor ve hakkım olanı aldım diyor . Bir başkası'nın televziyonu senin hakkın mıdır ? Senin hakkın kendi televizyonundur . Sana geri bildirim ekliyorum . Her hangi bir char takasın'da da karşına çıkacağımı bilmeni isterim :wink1:

@wolke

Bir sözlük yazarına yakışmayan cümleler kurmuşsun ...

Kemalist demiş ki:
@HaveKinqGlavie

Saçmalamışsın , bir adam'ın evinden televizyon çalınıyor . Adam'da sizin eve gelip sizin olayla hiç bir alakanız yokken sizin televizyon'u çalıyor ve hakkım olanı aldım diyor . Bir başkası'nın televziyonu senin hakkın mıdır ? Senin hakkın kendi televizyonundur . Sana geri bildirim ekliyorum . Her hangi bir char takasın'da da karşına çıkacağımı bilmeni isterim :wink1:

@wolke

beni hiçbir zaman böyle görmediniz biliyorum ancak kusura bakmayın ki burda ben o cocuga cok guvendım kimse verme dedi ben ona güvendiğim icin verdim kusura bakmayın ağzımı bozmamaya çalışıyorum youran bana hiç bir zaman tek atmadı atamadı kafanı çalıstırsana full str bı adama nuker nasıl tek atsın?
kemalist kardeşim bu durum ne oluyor?
HIRSIZLIK değil mi?

Kemalist demiş ki:
@HaveKinqGlavie

@wolke

Çok güzel Söyledin Valla :)

Serkan (Wolke) Çok İyi Bi İnsandır...Bu Zamana Kadar Kimseye Küfrettiğini İncittiğini Görmedim..
Kim Ne İsterse Elinden Geldiğince Yardım Etmiştir..
Böyle Bi Adamın Zayıf Yönünü Bulup Hemen Ondan Faydalanmak İstemek Gerçekten Bir Çoçuğun veya Tam Bir Şerefsizin Yapıcağı Davarınıştır...
Başlıkta Söylendiği Gibi Asrın Şerefsizisin HaveKinqGlavie
Bşrde Utanmadan Gelmiş Yaptığı Şeyle Grur Duyuyor :x

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Hakaret etmeye bir son vermezseniz tek banlanan HaveKinqGlavie olmayacak.

ps : Bunu bir tehdit olarak algıyabilirsiniz :sfff: :santa:

herkeze teşekkür ederim beni tanıyan beni savunana bütün arkadaşlarıma teşekkürü bi görev bilirim konunun kilitlenmesini istiyorum arkadaşlarımın zarar görmesini istemıyorum suçlu olan suçunu çekiyor...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt