Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
KinGLavie adlı adi bir cocouk sos glavıe calıp sırra kadem bastı arkadaşlar bu yüzsüze dikakt edın herkezın guılde gırıp bır seyler araklıyabilir bu bir hırsız kişilıksız bı ınsan beni ilk defa oyunda küfre zrorlayan 2. insan bi foto cektırcem diyip sos glavie calıp guıldden cıkan insan bu arkadaşlar bunları barındırmyaınız ve rica ediyorum kimse guılde almasın

HaveKingGlavie

Bir sos glavie için değermiydi bu kadar arkadaşı kaybetmek ? Yazık... aynı guildde geçirdiğimiz günlere yazık. Acıyorum sana. Demek bu akdar seviyesizmişsin...

som yada sun olsa belki deyerde sos icin pehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh... sadece acıyorum we kınıyorummm

wolke demiş ki:
KinGLavie adlı adi bir cocouk sos glavıe calıp sırra kadem bastı arkadaşlar bu yüzsüze dikakt edın herkezın guılde gırıp bır seyler araklıyabilir bu bir hırsız kişilıksız bı ınsan beni ilk defa oyunda küfre zrorlayan 2. insan bi foto cektırcem diyip sos glavie calıp guıldden cıkan insan bu arkadaşlar bunları barındırmyaınız ve rica ediyorum kimse guılde almasın
Senin üzen kim amcaoğlu? Paçasını alalım oyunda aşağı? ben xXxHsNxXx :)

KaFaM1MiLYoN demiş ki:
wolke demiş ki:
Senin üzen kim amcaoğlu? Paçasını alalım oyunda aşağı? ben xXxHsNxXx :)
yha amcaoglu dün sos muhabbetı oldu yha guıldden kinGLavie o caldı gıttı ıtemı guıle kımse almasın oyle kalsın serro
AMCAOĞLU napıyon sen bu arada oyuna gelsene :=) shaitanı kacırdık yha %5 can öldum :D :santa:

Serkan kanka ne oldu yaw neler dönüyor oyunda artık böyle herkes birbirinin emeğini itemini çalmak için mi yaşıyor ya? yazık ya böyle insanlar tanıdıkça insanlığımdan utanıyorum..

wolke demiş ki:
geçmiş olsun ama benim kaybım daha büyük
birisi wolfu aldı oyunu bıraktı vercem dedi vermedi msn fln hiç açmıyor bi wolf gitti şuan jrextacy(büyük-küçük tam bilmiyorum)de

birisi sevdiğim bi arkadaşımın adını taklit ederek gelip sincap çaldı bastı gitti 150m ye satmış sonra

var böyle şerefsizler boşver bende bundan sonra kimseye güvenmem zaten

ßen zaten onun öle bi şerefsizlik yapcağını biliyodum serkan.dodocana söledim onunla laf yarışına girme ve girdikten sonrada barışma die ama dinlemedi beni sizde sos glavieyi kaptırdnız.Ama inş o çarın hürmetini göremez...CÜMLETEN AMİN

Arkadaşlar, ben kimsenin charını hacklemek istemedim! Zamanında bana yapılanı yaptım.Beni taxilerden attılar, soslarımı ve itemlerimi aldılar, paralarımı aldılar hiç sesim çıkmadı, ben bir sos+5 glavie almışım çokmu yani? BU TAXİDE ALINAN PARAM İÇİNDİ !!!

ironeye sen iyi bi adamsın senle çatışmak istemem ama benim paralarımı ne wolkeler aldı biliyomusun benim 1 lv sun+9 chest'im gitti , bişey bilmiyorsunuz, İNTİKAM ZAMANI; ARTIK UYUMAK YOK ; KİNGLAVİE KALKTI..

wolkeden böyle şeyler beklemem , yapmaz, ama son gecelerde yapılanlar canımı sıktı, Şimdi devam edeceğim, istediğiniz kadar küfredin,Söz ağızdan 1kere , el glavie'den 1 kere çıkarmış..

Windy

HaveKinqGlavie demiş ki:
ironeye sen iyi bi adamsın senle çatışmak istemem ama benim paralarımı ne wolkeler aldı biliyomusun benim 1 lv sun+9 chest'im gitti , bişey bilmiyorsunuz, İNTİKAM ZAMANI; ARTIK UYUMAK YOK ; KİNGLAVİE KALKTI..
sun +9 1lvl chest? tabi ya 1b ediyor zaten bu. arkadaşım kimseye olan hıncın için başkalarının üzülmesine yol açamassın.kalktığın gibide otur yoksa inişin kötü olur.çok yanlış çok..

wolke hacım sende ne kanıyorsunki millete ya :think: benimde sun shield i çok kişi istedi takıcam diye ancak en yakın arkadaşıma bile vermedim.. :thumbsup:

ironEyE demiş ki:
ozmn seni kınıyorum ne diyim wolkeden ne istiyosun?bide utanmadan "wolkeden öle şey beklemem diyosun :? "

kendini daha fazla rezil etmeden bnce glaive yi geri ver :wink1:

Bana atılan onca global ve küfürden sonra , isteseniz 1 gold bile vermem. BİTTİ.Sana saygım var ironeye hocam :buddha:

HaveKinqGlavie demiş ki:
ironEyE demiş ki:
ozmn seni kınıyorum ne diyim wolkeden ne istiyosun?bide utanmadan "wolkeden öle şey beklemem diyosun :? "

kendini daha fazla rezil etmeden bnce glaive yi geri ver :wink1:

Bana atılan onca global ve küfürden sonra , isteseniz 1 gold bile vermem. BİTTİ.Sana saygım var ironeye hocam :buddha:
fakat bak anlamıyosun sana o globalleri wolke mi attı :?: senden ztn 1 gold istemiyorum sadece wolke ye itemni geri ver diyorum :!:

ayrıca senden saygıda beklemiyorum :wink1:

forumda yoktum ksuura bakamyın nasıl ne wolkeler serverda bnm bıldıgım wolke bı tek bnm sen guıld arkadasına bunu yapıyorsan başkalarına neelr yaaprsın bnm oyunda agzımı bozan tek kişi vardı sende 2. kişi oldun helal oslun şu andan sonra glavıe versende almam ama şunu bil senı oyunda barıdırtmam... senın ıtemelrın calınıyor dıye bızımkıleır calıp sana yapılan haksızlıgı baskalrına yapma... bilgi o kötülük gider dolaşır seni bulur... ben kimseye bedduada etmem bunu bil ama seni oyunda barıntırtmam bunuda bil :headbang:

Wolke, beni barındırmayacakmış hahaha.Yourandan tek yiyen adam gelmiş bana barındırmayacağım diyor, Günü gelicek görüşeceğiz..

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt