Wikipedia´dan alıntı:

"Sosyal olmayan insan davranışları sergileyen bireye verilen ad.

Psikolojik hastalık olarak değerlendirilebilir. Kalabalık ortamlarda bulunmayı sevmeyen kişidir. Kimsenin olmadığı sakin yerler bu tip insanlar için her zaman ilgi çekicidir. Kalabalık ortamlarda genelde saklanma isteği içindedirler."

Sadece asosyal olsam iyi , biyerden sonra bunalıma giriyorum saçma sapan düşünceler geliyor aklıma, sık sık aynı şeyi soruyorum yahu ben niye yaşıyorum ki 24 nette sörf yapmak için mi . Aşırı derecede boşvermiş , asi ve terbiyesiz biri oldum çıktım son 2 yılda

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Online oyunlar insanı bozuyor bu doğru vede asosyal yapıyor buda doğru lakin pc yerine göre gerekli oluyor çok aşırı kaçmadıkca vede online oyuna takılmadıkca asosyal oluncağına inanmıyorum....

Bir an önce bilgisayarı hayatından çıkar,kutusuna kaldır internet aboneliği kapat.İş ciddiye binmeden önce kesinlikle yapmalısın :wink1:

GhostKinG demiş ki:
Silkroad Online Bi nebzede olsa azıcıkda olsa insanı asosyal yapabilior içinden gelen his :dışarıya çıkıpta ne yapıcam pc başında daha bi ton işlerim var diosun Sro bakımından bana bazen öle oluo o bakmdan .. ne kadar dogrudur oda ayrı mesele Sro hem zevkli hem dertli :byes:

Yukarı Alt