1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Aslan terbiye haftası.Terbiyeciler hazırlanıyor

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

İdari yetkililerimizin de futbolcularımızı derbiye daha iyi motive edebilmek için planlar yaptıkları öğrenildi
    Turkcell Süper Lig'de Eskişehirspor galibiyetiyle (2-1) şampiyonluk yarışında zirveyi takibini sürdüren Fenerbahçe'de, hafta sonu Galatasaray ile yapılacak derbi maçı için yoğun bir mesai harcanıyor.

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın sağlık ekibi, sakatlığı bulunan Alex'i ve hafif sorunları olan futbolcuları zorlu derbiye yetiştirebilmek için çaba harcarken, takımın idari yetkililerinin de futbolcuları derbiye daha iyi motive edebilmek için planlar yaptıkları öğrenildi.

Yarını dinlenerek geçirecek sarı-lacivertlilerde, sakatlıkları bulunan futbolcuların tedavilerine devam edilecek.

Ekibimizde daha önce futbolcuların derbi maçlara motivasyon sağlamaları için, Samandıra Kamp Merkezi'nde soyunma odası önündeki duvarlara, derbi galibiyetlerinin medyaya yansıyan görüntüleri ve çeşitli sloganlar Portekizce ve Türkçe yazılı pankartlar yapılarak asılmıştı.
    Fenerbahçeli futbolcuların sezonun ilk yarısındaki Galatasaray maçına motive olmaları için de Samandıra'da ''Aşk Tutulması'' filminin gösterimi yapılmıştı.

2. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
    Aman sabahlar olmasın! :D

3. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    +1907