Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sizin akliniz yerinde mi? Ne bu takim kavgasi,birbirine laf atmalar... Nedir yani gs li olmussun ya da fb li olmussun... Sana ne yarari oluyor bunlarin birbirini yenmesinin,ya da ne yarari oluyor birisi icin digerini tutani kirmanin,ona kufretmenin? Size maddi acidan kari varsa ses cikartmam,onlar gol attikca siz orgasm oluyorsaniz ona bile ses cikarmam... Ama burada saygisizligi asanlari tekrar gorursem cezasini veririm,bu FAN CLUB olaylarini da yok ederim... Herseyden once insaniz... Exclamation

söledim sanırım yanlış anlanmış ben diorumki ben fenerliyim benim ne işim olurki galatasarayın fun clubında zaten benyanlışlık hariç saygısızlık yapmam ama ben şuan off topicte gördüm için ayzdım yoksa yazmazdım belki taşınmış olabilir gözümden kaçmıştır kime saygısızlık yaptıysam özür
jesuswan böle bişi olsun istemem

jesuswan demiş ki:
Sizin akliniz yerinde mi? Ne bu takim kavgasi,birbirine laf atmalar... Nedir yani gs li olmussun ya da fb li olmussun... Sana ne yarari oluyor bunlarin birbirini yenmesinin,ya da ne yarari oluyor birisi icin digerini tutani kirmanin,ona kufretmenin? Size maddi acidan kari varsa ses cikartmam,onlar gol attikca siz orgasm oluyorsaniz ona bile ses cikarmam... Ama burada saygisizligi asanlari tekrar gorursem cezasini veririm,bu FAN CLUB olaylarini yok ederim... Herseyden once insaniz... Exclamation
Heh sağol jesus bunu anlatmak istiyorum açıklama için teşekkr =)

Jesus ben sana diyim fun club ı filan da kaldırsan bu takım kavgası hayatta bitmez.Şu fb-gs olayı sağcı solcu gibi hatta daha kötü.Bu fb.gs olaylarından gözümün önünde kaç yıllık arkadaşlıklar gitti, bunlar ölseler kavga etmez dediğin arkadaşlar birdirlerinin gözünü çıkarmak için neler yapmıyolardı.Yani bu kavgalar bitmez sonsuza kadar gider...Birde buna teşfik eden arkadaşlarda var şimdi ne gereği vardı bu konunun!

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt