Absence

Galatasaray hezimeti internette de alay konusu oldu. Bu esprilere Cimbom taraftarı çok kızacak. Bakın neler yazıldı.

Galatasaray'ın Saraçoğlu'nda kupa kaldırma Hayali Mecidiyeköy'de son bulurken, milyonlarca taraftar adeta kahroldu. Bir kesim hariç...

O kesim, Sarı-Kırmızılı takımın ezeli rakibi Fenerbahçe'nin fanatik taraftarları. Antu.com sitesinde Cimbom'un elenişini adeta bayram havasında kutlayan Sarı-Lacivertli taraftarlar, sitenin görselinde, "Üzülmeyin, babaocağına gelemediniz, 2 hafta sonra biz size geliyoruz" resmini kullandı... Sadece bununla da kalmadı...

Galatasaray'ın elenmesinden sonra Fenerbahçeli taraftarlar da mesajlarıyla rakiplerine göndermelerde bulundular.

Galatasaray işte bu sözlerle alaya alındı;

* pnr1907: Hamburger cimboma hazımsızlık yaptı

* ali: Akşam kalenin önüne o kazandığınız kupaları dizseydiniz ya :) şu meşhuuuur dilinizden düşürmediğiniz kupalarınızı çıkarın saha futbolcularınızın yapamadığını belki onlar yapar:)

* ilkercan: Kadıköy size 3 beden büyük

* glshfb: Eyyy ruhhh geldiysen 3 kez tıkla; Ses yok.. 2000 senesinde kalmış sanırım...

* salimka: RÜYA yazıp 1907'ye gönderin‚ Saraçoğlu'nun resmi cebinize gelsin

* tamer keskin: Galatasaray "hamburger"ini yiyemedi, Hamburger boğazımızdan geçmedi... Kadıköy hayalleri söndü...

* HASAN KAYI: One minute! "One minute. Daha kadıköye gelmem. kadıköy benim için bitmiştir. "

* coskunsu: "ALMA MAZLUMUN AHINI, ÇIKAR AHESTE AHESTE!-Skibbe"

* coolsövalye: Wah wah cok üzüldüm. "Üzülmeyin, baba ocağına gelemediniz, 2 hafta sonra biz size geliyoruz"

* Perimasalı: * "Şimdi Şükrü Saraçoğlu'nda Galatasaray taraftarına ayrılan koltuklar boşmu kalacak?"

* Fllty: * "30 milyon Fenerli'yi güldürdünüz ya, Allah da sizi güldürsün"

* furkan buğra:
rüya bu ya
Yer: ş.saraçoğlu stadı önü
Tarih: 20 Mayıs
-sizde kimsiniz toparlanıp toparlanıp gelmişsiniz bayram değil seyran değil
-aç kapıları kupayı kaldırmaya geldik
-ne kupası ne kaldırması dağılın bakayımm hadi
-çekil önümüzden kimse engelleyemez
-(3.kişi)abi idare et hamburger yiyim derken zehirlendiler o gün bu gün böyleler toparlanamadılar daha bırak girsinler içeri sevaptır...

* Elizabeth: şu kriz ortamında gülmeyen yüzümüzü güldürdün Galatasaray, Allah da seni güldürsün...

* Sapiyon: HAMBURGER içi CİN CON istiyorum lütfen...

* Hayalgünlüğü: Arda: Başkanım hep Fener yüzünden yenildik.
Adnan Polat: Haklısın Arda bu fenerliler biz Kadıköyde final oynamayalım diye Hamburga teşvik vermiş olabilirler.
Arda : Nefret ediyorum Fenerlilerden başkanım.
Adnan Polat: Dur Arda telefonum çalıyor. Efendim karıcığım
Tamam tamam geliyorum yok halı saha maçındayız kem küm. Saat 21:45'te evde olurum.

* Malkaçoğlu: Cinconlar burger kıng yeni ürün çıkarmış aslan etli hamburger bi tadına bakın isterseniz...

* Metastaz: Aziz başkandan rica ediyorum adnan polata uefa final maçı için kale arkasından bilet göndersin.uefa finalini görmek istiyormuş,kadıköyde.

* Levent Özde: Olsun bizi sizi Kadıköy'de yine bekliyoruz, metrobüse atlayın gelin.

* Fatih Dönmez: Cimbom gelse gelse anca kadıköydeki final dersanesine gelirdi zaten

Bu arada Galatasaraylılara geçmiş olsun yükselemesede bu seneki gibi hersene orada kalmayı başarabilirse ne mutlu bize.

Yukarı Alt