1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Aslan Alex Song'u bitirdi

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Aslan Alex Song'u bitirdi
    Arsenal'in Kamerunlu yıldızıyla 3 yıllık anlaşma sağlayan Galatasaray, İngiliz kulübüne de bonservis bedeli olarak 4.5 milyon Euro ödeyecek. Müthiş transferin birkaç gün içinde resmen açıklanması bekleniyor.

Orta sahayı savaşçı oyuncularla güçlendirmek isteyen Galatasaray, müthiş bir bomba patlatmak üzere. Arsenal’in temel taşlarından Alexandre Song, adım adım Cim Bom’a yaklaşıyor. İngiliz kulübüyle 4.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında anlaşma sağlayan yönetim, Song’a 3 yıllık imza attıracak. Genç yıldız, ilk yıl için 2, ikinci yıl için 2.250, 3. yıl için de 2.5 milyon Euro alacak. Song’un Nijeryalı menacerinin yüzde 10’dan fazla pay istemesi şu anda transferin önündeki tek engel. Ancak bu durumun da kısa sürede çözülmesi bekleniyor. İsmi açıklanmayan Galatasaraylı bir işadamının 4.5 milyon Euro’luk bonservis bedelini kendi cebinden vereceği bildirildi. Dünya Kupası’nda son maçlar öncesi gruptan çıkma şansını tamamen yitiren Kamerun’un yıldızı Song, Galatasaray ve Trabzonspor’un eski oyuncusu Rigobert Song’un kuzeni. Tecrübeli futbolcunun transferde önemli rol üstlendiği, Rijkaard faktörünün de Alex Song’un kararını etkilediği ifade edildi.​

2. Apollon

Apollon Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu senede bizi transferde geçemezsiniz Q8 ve stokçular summer3:

3. DukeNukem

DukeNukem Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Bu haberi yapan Fanatik heralde. :lol:

Bi kere Arsenal banko oynayan oyuncusunu niye satsın.Satsada neden bu kadar ucuza satsın.Balon haber fakat eğer doğruysa orta sahamız müthiş olur eğerki Diarrada alınırsa pray:

4. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bu kadar ucuza alınırsa dehşet bir transfer olur ama bu fiyata falan ihtimal vermiyorum lakin alırsa büyük transfer olur daha 23 yaşında !