Bende Depremde İstanbul'daydım bayağı sallanıyorduk. Sanki ev yerinden kayıp ileri geri yapyapıyordu. 3 yaşında olduğum için olayı anlayamıyordum çok fazla. Oranın en yüksek apartmanındaydık biz camdan bakıyordum camlar sallanıyordu. Evde bir beşik vardı kayıyordu yavaş yavaş şuan düşündümde allaha şükürler olsun sağ sağlim bu günlere geldik ... Allah ölenlere rahmet yakınlarına sabır kalanlarada uzun ömürler versin ...

cok kotu gunler gecırdık yaralarımız sarılmıs gıbı gorunsede kalbımızın kanaması asla durmuyacak!!!!
Unutmadık unutmayacağız

Ben de küçüktüm deprem olduğu zaman. Daha 6 yaşındaydım. Bursa'da yaşıyorduk. Bu yüzden depremi baya hissettik. Deprem öncesinde çok büyük bir sessizlik oldu. Ardından her yeri acı,üzüntü,keder ve siren sesleri bürüdü... :(

Söylenicek pek birşey yok. anlatılmaz bir olay bu. İnsan fotoğraflara bakıp sadece üzülüyor...
Sonrada başka bir linke tıklayıp unutuveriyor ama o acıyı o hüznü o felaketi yaşayandan başka hiç kimse anlıyamaz...
Umarım Allah birdaha yaşatmaz. Çok Çok üzücü bir afet.
Depremde ölen herkese bu gece dua okuyun artık onlar yapabileceğimiz birşey yok fakat geride bıraktıklarılarına sahip çıkalım bir Kanlı 17 Ağustos daha yaşamıyalım.

boo

rank8
bursaliyim ve hissettik baya biz de. lojmanda kalirdik o zamanlar lojman bekcisi binalarin o sallanisini gordukten sonra 1 gun boyunca konusamamisti. apar topar depremden sonra asagi indik yakinlarimizdan da kaybettigimiz olmadi cok sukur ama bekcinin durumu cok kotuydu...

edit. abimin adapazarinda okuyan arkadaslari vardi. komsumuzdu onlar da. babasi direk onlari aradi ve ulasamadi. ertesi gun bursaya geldiler ama ailecek cok kotu olmuslardi meraktan. anlattigina gore 3. katta oturuyolarmis ve binanin yikilcagini hissettiklerinde camdan atlamislar ve yikilmis da bina.. sakatlanmis bizim komsu ama oteki arkadasinin arabasi varmis biraz iyilestirmeye calisip bikac sey uygulamislar ayagina sonra direk basip bursaya gelmisler.6 ay falan yuruyemedi pek..

boo demiş ki:
bursaliyim ve hissettik baya biz de. lojmanda kalirdik o zamanlar lojman bekcisi binalarin o sallanisini gordukten sonra 1 gun boyunca konusamamisti. apar topar depremden sonra asagi indik yakinlarimizdan da kaybettigimiz olmadi cok sukur ama bekcinin durumu cok kotuydu...

edit. abimin adapazarinda okuyan arkadaslari vardi. komsumuzdu onlar da. babasi direk onlari aradi ve ulasamadi. ertesi gun bursaya geldiler ama ailecek cok kotu olmuslardi meraktan. anlattigina gore 3. katta oturuyolarmis ve binanin yikilcagini hissettiklerinde camdan atlamislar ve yikilmis da bina.. sakatlanmis bizim komsu ama oteki arkadasinin arabasi varmis biraz iyilestirmeye calisip bikac sey uygulamislar ayagina sonra direk basip bursaya gelmisler.6 ay falan yuruyemedi pek..
Depremde yapacağım ilk şey camdan atlamak olur benimde,ev zaten ilk kat,balkonla yer arasında 20 cm var.
p.s:Gerek olacağını sanmıyorum çünkü sivastan fay hattı geçmiyor.

Yukarı Alt