Ratatouille demiş ki:
En çok ben anlarım o günü.O savaş alanının tam ortasında,Adapazarındaydım o zamanlar :cry:
Hacım biraz paylaşırmısın bizimle,nasıl hissettin,atmosfer nasıldı etrafta.Eğer hatırlamak istemiyorum dersen tamamdır.

Windy

/Globaldir, benim için çok ayrı bir tarihtir bu.

Benim hayatım 2 kısımdan oluşur. Depremden önce ve depremden sonra olmak üzere. Düzce'de yaşadığımız için çok hissedildi ve zaten ailemizden birçok kişiyide kaybettik. Bugünün yeri çok ayrıdır bende. Her 17 Ağustos benim için geçmek bilmez, biran önce 18'e ulaşmak için çabalarım.. Biz yaşayanlar olarak zaten unutamıyoruz ama yaşamayanlar,bu acıyı hiç tatmayanlarda görmezlikten gelmesinler, biz unutmuyoruz ve UNUTTURMAYACAĞIZ!!!

Xplosive

Bilgiliyim
Adapazarında cidden çok sarsıntılıydı. Ben de adapazarında akyazı'da idim. EN şiddetli olduğu alanlardan biriydi burası. :?

HeYeCaN_YoK demiş ki:
Ratatouille demiş ki:
En çok ben anlarım o günü.O savaş alanının tam ortasında,Adapazarındaydım o zamanlar :cry:
Hacım biraz paylaşırmısın bizimle,nasıl hissettin,atmosfer nasıldı etrafta.Eğer hatırlamak istemiyorum dersen tamamdır.
Aslında fazla hatırlamıyorum.Küçüktüm o zamanlar ama hatırladıklarımı aktarayım.
Deprem zamanı tabii ki hepimiz uyuyorduk.Birden deprem başladı.Her taraftan bağırışmalar kalktık.Her taraf sallanıyor.Herkes aşağı koşuşturuyor.Herkesin yüzünde şaşkınlık ve korku var.Durduktan sonra binaya girmeye bile korkuyoruz.Ondan sonra bir süre evin karşısında çadırda kalmıştık :|

E0N

rank8
o olayın etkisinden kurtulamayanlardan biri benim 7 yasındaydım o zaman ve hala etkisi var en ufak bir titremede içim titriyor
korkudan. :?

Windy

Denizin kabarıpta üstümüze tusunami gibi gelmesi hala gözlerimden gitmiyor. Babamın merkeze ulaşmak için o arabayı sürüşü,annemin telefonda ağlaşmaları,ablamın suskunluğu. Yolda giderken gördüğümüz yıkık manzaralar. Yardım için bekleyen insanlar, ölümün salgıladığı o koku, sessizlikteki çığlıklar.

Her gece yatağınıza yatarken içiniz titredimi?

WindTalker demiş ki:
Denizin kabarıpta üstümüze tusunami gibi gelmesi hala gözlerimden gitmiyor. Babamın merkeze ulaşmak için o arabayı sürüşü,annemin telefonda ağlaşmaları,ablamın suskunluğu. Yolda giderken gördüğümüz yıkık manzaralar. Yardım için bekleyen insanlar, ölümün salgıladığı o koku, sessizlikteki çığlıklar.

Her gece yatağınıza yatarken içiniz titredimi?
O deprem sende bayağı derin yaralar bırakmış anlaşılan :cry:

O günü pek hatırlamıyorum küçüktüm tabii ama dün görüntüler izledim fotoraflar gördüm gerçekten insan bunları görünce bile etkileniyor çok kötü bir hatıraymış türkiyemiz için umarım ders cıkartabiliriz...

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Çok acı günlerdi gece depremle evde yuvarlandığımı hatırlarım umarım birdaha böyle felaket yaşamayız.

Çok kötü bir gündü inş bir daha böyle kötü anılar yaşamayız depremde ölenlerin mekanları cennet olsun inş

Avenger demiş ki:
O günü pek hatırlamıyorum küçüktüm tabii ama dün görüntüler izledim fotoraflar gördüm gerçekten insan bunları görünce bile etkileniyor çok kötü bir hatıraymış türkiyemiz için umarım ders cıkartabiliriz...
Sakaryadaki binalar hasarlı bir şekilde bırakılmış ve de hala kullanılıyor.Allah göstermesin bir deprem daha olursa sonuç öncekinden dahada felaket olur

Yukarı Alt