Arkadaslar benim askerlikle ilgili bir sıkıntım var.92'liyim.Bu sene muayeneye falan gitmem gerekiyormus ama bana kagit gelmedi diye pek ilgilenmedim.Oysaki yinede gidip muayene falan olmak gerekiyormus.Son tarih 25 Ekim.Nufusa Kucukcekmecede kayitliyim.Yarin gidip muayene isini halledicem.Ama nereye gidicem ne yapmam gerek hangi kagitlar gerek? Internettede adam akilli bisey yok.En iyisi tecrubesi olan birilerine danisayim dedim.Aranizda bu isleri yapmis olan varsa bana yardimci olsun neler yapmam gerek nereye gitmem gerek soylesin lutfen :confused1:

Takımı
Besiktas
Kütük neresi hacım ? Memlekete gitmiş olabilir.

K.çekmecenin neresinde oturuyorsun ?

Lenneth demiş ki:
Kütük neresi hacım ? Memlekete gitmiş olabilir.

K.çekmecenin neresinde oturuyorsun ?
kutuk mutuk yok hacim.bulgaristanliyim ben.bulgaristan dogumluyum.nufusa k.cekmecede kayitliyim.

eskiden k.cekmece sefakoyde oturuyordum.simdi Kıraçtayım.

Takımı
Besiktas
@Dulce

Akraba çıkıcaz, ben de sefaköyle oturuyordum, Esenyurt'a taşındım. PM'ye gel :mrgreen:

Takımı
Besiktas
K.çekmece askerlik şubesine git sor hacım oradan.

Takımı
Galatasaray
Gerekli birimlere danış bir sonuç çıkmazsa yaptır yine de.

Bende 2 yıllık üni bitirdim bu yıl, askerliği 2 yıl daha tecil ettirmek istiyorum ama üşendiğim için salladım bu zamana kadar subeye gidip tecil dilekçesi vermedim acaba asker kaçağı gözüküyo muyumdur?

UnDeFeateD demiş ki:
Bende 2 yıllık üni bitirdim bu yıl, askerliği 2 yıl daha tecil ettirmek istiyorum ama üşendiğim için salladım bu zamana kadar subeye gidip tecil dilekçesi vermedim acaba asker kaçağı gözüküyo muyumdur?
en kisa zamanda git tecil ettir yoksa kacak durumuna dusersin

Yukarı Alt