Nedir ki o duygu,adamı bazen Dünya'nın en mutlu insanı bazende Dünya'nın en mutsuz,karamsar insanı yapar aynı benim gibi.
1 sene arkadaş olarak gördüğün kıza aşık olmak üstelik bu kız ile aynı şehirde olmamak,sevgili olsakda buluşamayacağımı bile bile bu sevgiye atılmam nedir bu böyle.Ayrıca eskiden bu sevdiğin kızın kuzeniyle çıkman nedir bu aşk böyle en sevdiğiniz meyve mi? yoksa nefret ettiğiniz bir olay mı?
Aşk;
Sanmak degil, olmaktir bu bazen de.
Git demesine rağmen, yanında olmak istemesi insanın.
Sevmiyorum deyiverince, ben seviyorum diyebilmek.
Onun sevdiği müzikte gözlerinin dolması.
Onun sevdiği yemekten alınan bir lokmanın büyümesi ağızda.
Ona benzeyen birini görünce peşinden koşmak istemesi.
Olmayacağını bilerek hayalini kurmak varlığının.
Tüm güzellikleri hatırlamak çok eskide kalsa bile.
Ve unutamamak, unutmak istese bile.
Aşk insanın her şeye rağmen hala sevebilmesi mi acaba? :? :? :? :?

Ben derim utanma iftihar et, sevmeyenler utansın..
Aşksızlığa mahkum edildiyse, bu dünya yansın..

Ne güzel söylemiş be..

Aşık mıyım yoksa sadece basit bir hayranlık mı bu :?:
Döndün gittin bir hoşçakal demedeeeeenn.
Şimdi bakarım ardından yalnızım ben.. :( :cry: :( :(

Bence aşk karşı cinse duyulan cinsel arzudur.
Sevgi bambaşkadır konunun detayları Kerem ile Aslı gibi efsane aşk denilen aslında efsane sevgi olması gereken mitdedir.

Cinsel değil de.
Karşı karşıya gelip ölüme kadar bakabileceğim bir arzu desem.
Seviyorum sadece seviyorum..

saat 2 buçuğa geliyor,arayıp sevdiğimi haykırsam acaba Antalya'dan Çeşme'ye kadar bütün camları kırabilir miyim ?

**Platonik halinin karşılıklı halinden daha az acı verdiği bir kimyasal reaksiyon ... Ostrogen/progesteron oranı

Kıçımıza batan platonik dikenler, kalbimize yediğimiz kurşunlardan daha az acı verir.

Bugün bende birşeyler var..

metalmilita demiş ki:
Kıçımıza batan platonik dikenler, kalbimize yediğimiz kurşunlardan daha az acı verir.

Bugün bende birşeyler var..
Her gün sende bir şey var yazın lütfen iyi geliyor :)
Adem abi :muck:
Abdullah abi :muck:
Hepiniz :muck:

addIcFb

Aileden
OneEyedJack demiş ki:
Yeterki benim olsun :| :|
Aptalda olurum
Şapşalda olurum
Kepazede olurum
Senin durum başka bırak unutmaya çalış,hüzünlenme deişik şeyler yap ne bilim aklına getirme :?

Şu anda bira aşk yaşıyorum(platonik) ve bu aşk bana çok zarar veriyor gözüümü kapadığımda onu görüyorum... Onunla Yaşıyorum Dünyanın en acı veren şeyi bu ya :S Çok huzursuz oluyorum... Eğer aşkımız karşılıklı olsaydı ozaman ne olurdu hiç bilmiyorum... tek bildiğim bişey var onu çok seviyorum :S

Aşk İnsan Yaşamının kaçınılmazıdır... Nerde Olduğun hiç farketmez... aşk seni gelir, bulur ve süründürür... Hele Birde aşkın imkansızsa, ozaman hiç bekleme yaşadığın hayat sana hiç zevk vermez...

jumper

Öğretiyorum
valla baska sehirde olması gercekten kotu bende o durumdayım ayda 2 3 kere goruyorum gerisi nette geciyo gercekten cok ozluyo insan

sk8er_boi demiş ki:
valla baska sehirde olması gercekten kotu bende o durumdayım ayda 2 3 kere goruyorum gerisi nette geciyo gercekten cok ozluyo insan
Sen Yne Görebiliyorsun Ben Aynı Şehirdeyim Ama Yüzünü Görmeyeli Tam 1 Sene 1 Ay 21 Gün 2 Saat Oluyor... Off Off Çok Acı Oluyor Yaa Çoooook... 2 adımlık yerdeyim... İmkansız Bir Aşk Offffffffffff Offfffffffffff

blackrain demiş ki:
Şu anda bira aşk yaşıyorum(platonik) ve bu aşk bana çok zarar veriyor gözüümü kapadığımda onu görüyorum... Onunla Yaşıyorum Dünyanın en acı veren şeyi bu ya :S Çok huzursuz oluyorum... Eğer aşkımız karşılıklı olsaydı ozaman ne olurdu hiç bilmiyorum... tek bildiğim bişey var onu çok seviyorum :S

Aşk İnsan Yaşamının kaçınılmazıdır... Nerde Olduğun hiç farketmez... aşk seni gelir, bulur ve süründürür... Hele Birde aşkın imkansızsa, ozaman hiç bekleme yaşadığın hayat sana hiç zevk vermez...
İkimizde aynıyız bıraksen benimki hem platonik hemde uzakk.

Yukarı Alt