Takımı
Seçiniz...
Bak Gökhan Lise1den 3e kadar bir kızla çıktım bende senin gibi bağlandım 1 ay bildiğin acı çektim ayrıldıktan sonra ama sonrasında görüyorsun ki özgürsün şuan üniversitede1deyim aslinda ingilizce hazirlikta şuan bile çıktığım yada çıkacağım kızlar takılmaya para harcamaya eğlenmeye dayalı ciddi düşünmek mi 3.yada 4. sınıfta sana tavsiyem bu yaşta kimseye kör kütük bağlanma gözün bişey görmücek şekilde flort yaşama lay lay lom misali :muck:

Takımı
Besiktas
Gökhan 2.ye oluyo bu biliyosun 1.de demiştim bidaha olmasın diye yine yapmışsın çekicem kulağını

Hz.Muhammed (S.a.v.) ahlakı
Hz.Süleyman'ın saadeti
Hz.Eyyüb'ün sabrı
Hz.Yusuf'un güzelliği
Hz.Hamza'nın cesareti
Hz.Ömerin adaleti
Hz.Ali'nin bilgisi
ve 124bin pegamberin duası seninle olsun.
Ps:Zor işler bunlar ben bile ergenlik döneminden sonra işte bu dediğim 2 kız ile beraberlik yaşadım.Aileler tanıştı vs.Ben bile terkedildiysem ki hepsi bana tecrübe oldu.Aşk işi yalan arkadaş.Saygı var sadece.Aşk para demek bu devirde.Ben okumadım,sen oku iyi bir yerlere gel.Güzel paralar kazan bak nasıl hayat sana dönüyor.Bu dediklerimide nasihat vb. olarak anlama.Sadece düşüncem.Unutma önce kendin,senin karakterini az çok çözdüğüme göre sen kendinden çok değeri karşındakine veren bir yapın var sanırım.Önce kendine değer ver,sonra ailene en başta Allah'a.Gerisi misafir.En önemliside Allah'ı unutma.Söyleyeceklerim bunlar.İyi forumlar candaşlar.

Takımı
Besiktas
Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, elimden geldiğince dikkate alacağım.

Addicted demiş ki:
Ufck demiş ki:
Addicted demiş ki:
Üzüldüm kardeşim bizde yağmuru fırsat bilip romantik bir yürüyüşe çıkmıştık ama fazla yürüyemedik baya fazla yağıyodu. Gittik içtik bizde :kalp: :kalp:
Şemsiyeniz yokmuydu ?
Yoktu kardeşim ama olsaydıda gidip içmeyi tercih ederdim [horny21
O eski playboy addicted nerelerde? Yazıklaar olsuun makara:

Takımı
Besiktas
Konuyu 30 ekimde açmışım, bu olaylardan 4 gün sonra barışmıştık. Fakat 10 saniye önce bu hikaye 'bir gün okurum' niyetiyle aldığım kitabın üzerinde duran tozdan, içine sinmiş matbaa kokusundan daha anlamlı değil. Onlar gibi hiç açılmamak üzre, birdaha asla koklanmamak üzre kapandı. İyi miyim ? Sanmıyorum. Saçma gelir, ki bana da saçma geliyor ama severek ayrıldık, ikimizin iyiliği için ayrıldık. Belki iyi gelecek ikimize de. Ama bu olay, saçma olduğu gerçeğini asla değiştirmeyecek.

Takımı
Besiktas
bazen sevdiklerimize zarar vermemenin tek yolu onlardan uzak durmaktir..

Serdar Ortaç'ın betimlemesiyle aşk;

Aşk bu kızılötesi,
Yaralı müzesi,
Hareket edemem..

Takımı
Besiktas
Collapse demiş ki:
Serdar Ortaç'ın betimlemesiyle aşk;

Aşk bu kızılötesi,
Yaralı müzesi,
Hareket edemem..
Ben de tam onu diyecektim hacım. :buddha: