Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
FBBDD2A064EC9B449EDE5E77x.jpg

Milli futbolcu, yine dönüş mesajları verdi: Fenerbahçe beni çok mutlu ediyor. Yarın ne olacağı hiç belli olmaz

Aşk yakar

Milli futbolcu, yine dönüş mesajları verdi: Fenerbahçe beni çok mutlu ediyor. Yarın ne olacağı hiç belli olmaz.

Benzer ifadeler
Mehmet Aurelio, Fenerbahçe'yi bir türlü unutamıyor. Real Betis'te aradığı ortamı bulamayan Aurelio, sürekli olarak dönmekten söz ediyor. Atv Spor Müdürü Selçuk Manav'la yaptığı söyleşide Fenerbahçe'den ayrıldığı için pişman olduğu yönünde mesajlar veren milli futbolcu, yine benzer ifadeler kullandı. Aurelio, Anadolu Ajansı'na verdiği demeçte, "Fenerbahçe beni mutlu ediyor" ifadesini kullandı.

Bir işaret yeter

Eski takımı Fenerbahçe'yi yakından takip ettiğini söyleyen Aurelio, "Kazandığını görmek beni mutlu ediyor. Çünkü Fenerbahçe'de çok iyi arkadaşlarım var" açıklamasında bulundu. Ay-yıldızlı futbolcu, geleceği ile ilgili soruya ise 'davetkâr' bir yanıt verdi: "Yarın ne olacağı belli olmaz. Geleceği şimdiden konuşmak çok zor." Öyle görünüyor ki kalbi hâlâ Fenerbahçe için atan Aurelio'ya bir işaret yetecek!

Yukarı Alt