Nedir?
Aşk, iyi geceler öpücügünü uzun tutmaktir. Beklentidir.
Aşk, delicesine flört ederken yanindakinin hiçbir sey yapmama hakkini teslim etmektir. Saygidir.
Aşk, zaaflariniz oldugunu ortaya çikarir. Kabullenmektir.
Aşk, simdi zamani degil diye beklemeyi bilmektir. Sabirdir.

Aşk, saçlarda baslayip topuklarda biten bir gezintidir. Kesiftir
Aşk, Seviselim demeden sevismek, yanindakinin ne istedigini bilmektir.Anlasmaktir.
Aşk, baglandigini sandiginda, karsindakine hayir deme sansini tanimaktir.Inceliktir.
Aşk, korumaktir. Sorumluluktur.
Aşk, ciddi bir tokalasmayi kikirdamaya dönüstürmektir. Mizahtir.
Aşk, durma yoksa seni öldürürüm lafini duymaktir. Şehvettir.
Aşk, evinizdeki her seyin yerinin degistirilmesini kabullenmektir. Teslimiyettir.
Aşk, sevgilinizin ne oldugunu bütün çiplakligiyla görmektir. Gerçektir.
Aşk, saatin kaç oldugunu bilip aldirmamaktir. Nesedir.
Aşk, sizi kucaklayan kollarin, gittikçe daha çok sarilmasidir.Mutluluktur.
Aşk, gecenin bir vaktinde sen uyu, benim gitmem gerek dediginizde,uyanik kalip seni biraz daha görmeyi tercih ederim cevabini almaktir. Sicakliktir.
Aşk, tanidiginizi zannettiginiz insanin yeni yanlarini kesfetmektir. Tazeliktir.
Aşk, uyandiginizda rüyanizi yaninizda bulmanizdir. Düslerin gerçek olmasidir.
Aşk, kocaman yatagin üçte birine sikismaktir. Yakinliktir.
Aşk, evin anahtarkidan bir kopya daha yaptirmaktir. Güvendir.yatagin üçte birine sikismaktir. Yakinliktir.
Aşk, evin anahtarkidan bir kopya daha yaptirmaktir. Güvendir.
Aşk, hosçakal dedikten sonra tekrar karsilasacagini bilmektir.Kaderdir.

Aşk, Seviselim demeden sevismek, yanindakinin ne istedigini bilmektir.Anlasmaktir.

Bu Söz'e BAyılıyorum 8)

ask para tuzagı^^ en iyisi tek duze hayat ne evlilik ne cocuk ver elini serbest yasam oh mis gibi

Aşkı para tuzağı olarak görenler aşık olmamıştır hayatında... Yani sevilmeden sevmek olsa bile sevdiğiniz hastane odasında sizin düşündüğünüzü söylemeden yapıyor, yani aşk tek taraflı olmasa bile dünyanın en güzel şeylerinden biridir... Tamam, bir kızla çıktığınızda paranız tükenir, iflas edersiniz. Ama o anki duygular bütün o paraya değmez mi???

degmez ask diye birşey yok hepsi uzak tutkularımızın esintileri
kimileri aşka sonsuz der ama bir bakmıssın bir aşkı bırakıp digerine yelken acmıssın ask dedigimiz bir donence surekli dejavular yasatır bizlere sonuna geldigimizde yine basa dondugumuzun farkına varamayız zaten adı asktır aska inanan asalaktır ^^

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
aşka bir aralar inanıyordum ama şimdi inanmıyorum yalandan dolandan başka bişi değil artık aşk sahte bişi kandırmaca 8)

BrendiBelle demiş ki:
bence aşk var ama gerçek aşkı bulana kdr çoğu kişi böle bişey yok inanmam der.ama gerçek aşkı bulduklarında da gitmemesini için elinden geleni yaparlar.aşk var ama gerçek aşk var.ben gerçek aşka inanırım her zaman 8)
Zaten kişi aşkını bulup bunu yaşarsa meşk olur ; elbette kanların uyuşması , sevgi gerçek şeyler ama aşk şudur budur herşeydir olayı saçma
sen karşındakini seversin karşındaki seni sever ; sen ben değil biz olursunuz bu kadar fazlası değil bence

Espio demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
bence aşk var ama gerçek aşkı bulana kdr çoğu kişi böle bişey yok inanmam der.ama gerçek aşkı bulduklarında da gitmemesini için elinden geleni yaparlar.aşk var ama gerçek aşk var.ben gerçek aşka inanırım her zaman 8)
Zaten kişi aşkını bulup bunu yaşarsa meşk olur ; elbette kanların uyuşması , sevgi gerçek şeyler ama aşk şudur budur herşeydir olayı saçma
sen karşındakini seversin karşındaki seni sever ; sen ben değil biz olursunuz bu kadar fazlası değil bence
zaten biz olmakta aşkdır.aşkdan ileriside yoktur zaten ve 2kişi kavuşursa meşk olmaz 2 seven kişi kavuşamazsa meşk olur . . .
ve aşkını bulup bunu kendi içinde yaşarsa meşk olur,kimseye söylemeden yaşarsa meşk olur . . .

BrendiBelle demiş ki:
Espio demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
zaten biz olmakta aşkdır.aşkdan ileriside yoktur zaten ve 2kişi kavuşursa meşk olmaz 2 seven kişi kavuşamazsa meşk olur . . .
ve aşkını bulup bunu kendi içinde yaşarsa meşk olur,kimseye söylemeden yaşarsa meşk olur . . .
Edebiyat öğretmenin kim :mrgreen:
kavuşursa meşk kavuşamassa aşk tır. ötesi yalandır.
aşkı topicteki anlamıyla yorumlarsa yoktur aşk dye bi şey yalan derim
Aslolan sadakat,güven,sevgi bunların hepsi birarada olunca ismini değiştrip aşk yapmaya gerek yok ^^

yaw tmm kafam bulanık aşkla,meşki karıştırmışım ama hiç kimse sadakat,güven,sevgi yaşıyorum demez aşk yaşıyorum der
tmm tartışmaya gerek yok aşk kimilerin için süper bişeyken kimileri içinde yok sayılacak kdr kötü bişeydir. . .

ki bende aşka kötü bir şey demedim ki sadece bu 3 şeyin ; sadakat güven ve sevginin karışımıysa bunu hayatın anlamı olmassa olmazı gibi yüceltmek gereksiz dedim ; yoksa elbette olmalı yaşayan yaşamalı vs. vs.

Aşk neden gelip geçicidir diyorsunuz biliyor musunuz? Çünkü gerçekten aşık olmadınız asla... Aşık oluyorsunuz birlikte oluyorsunuz sonra sıkılıyorsunuz... İşte aşk burda farklılaşır. Aşık olan karşıdakiyle birlikteyken sıkılmaz...

Yukarı Alt