1 haftada tam 18 ŞEhit verdik toprağa kimin umrunda bir hiç! Ama dün gece bihter öldu bütün Türkiye yasta ! artık Bir sene düşmez dillerden ! İşte bu benim canımı yakıyor anasını satım bu benim canımı sıkıyor işte ! :!!&%&! :!!&%&! :!!&%&! Ben bilmiyorum ya anlam veremiyorum başkada bişey diyemıyrm artık ... :cry:

Mopneet

O 18 şehitin kimsenin umrunda olmadığını nereden biliyorsun?

bu aşkı memnu çok canımı sıkmya başladı tepem attı sonunda ne bılım bu yuzden açtm bu topici canım çok sıkılıyor böyle durumlara bir ginde egundeme yerleşti bihter . Heryerde onun adı vs vs :S

Hacım aşk-ı memnuyu hiç sevmem bihter denen k.hpeyi de sevmem
Aynen dediğin gibi 18 şehitimiz ölüyor kimsenin sesi soluğu çıkmıyor
Bihter ölüyor Her yer ayağa kalkıyor böyle bir vatandaşa sahibiz
Askerimiz bizi koruyor gecenini soğuğunda
Bihter orda kçnı kıvırıyo

Takımı
Galatasaray
Saçmalık.. Şehitler için tabii ki üzülüyoruz. Dizi farklı bir olay. Tabii milletimiz de fazla etkilenmiyor değil.

Ben şehit oldular diye gurur duyuyorum.Üzülmek acizliktir.Üzülmek son kalan erkeğin şehit olması demektir.Fakat hala ben burdayım ve ben ölmedikçe bu topraklarda Türk bayrağı dalgalanacaktır.Kocaman direkler üstünde olmasa bile şu kocaman yüreğim ve meydanlarda küçücük ellerimde.Gerekirse bende,bizde şehit oluruz.Asker şehit olduğu için üzülmez asker haince savaşmadan öldüğü için üzülür.Benimde üzülme sebebim budur.

LoveForLife demiş ki:
Mopneet demiş ki:
+1
Aslında Bihterin ölümüde kimsenin umrunda değil fakat çok güzel geyik malzemesi oluyor.Şehitlerimizde mi geyik malzemesi olsun?
Ben bölye birşey demedm asla! Sadece ben üzüntümü söyledim duygularımı paylaştım okadar.

Çok güzel bir noktaya değinmişsin bende bu duruma üzülüyorum bihter sanki çok önemli biri, orda bizim kanımız canlarımız bizim için savaşıyolar nöbet tutuyorlar bizim millettin yaptığı işe bak yok behlül yabana benzemiş yok şöyle olmuş valla yazık ya..

DaRKWaTcH demiş ki:
Ben şehit oldular diye gurur duyuyorum.Üzülmek acizliktir.Üzülmek son kalan erkeğin şehit olması demektir.Fakat hala ben burdayım ve ben ölmedikçe bu topraklarda Türk bayrağı dalgalanacaktır.Kocaman direkler üstünde olmasa bile şu kocaman yüreğim ve meydanlarda küçücük ellerimde.Gerekirse bende,bizde şehit oluruz.Asker şehit olduğu için üzülmez asker haince savaşmadan öldüğü için üzülür.Benimde üzülme sebebim budur.
Benim söz ettiğim konu bu değil . Keşke şuan askerde olsamda bende savaşarak şehit olsam. Benim söz ettiğim konu 1 günde şu bihterin konusu yeter artık ya her yerde aşkı memnu-bihter isimleri ben bunlardan sıkıldım ve insan dıyor sonunda bu ülkenın başka derdi mi yok bunlardan başka diye.

CherryBrandy demiş ki:
LoveForLife demiş ki:
Mopneet demiş ki:
+1
Aslında Bihterin ölümüde kimsenin umrunda değil fakat çok güzel geyik malzemesi oluyor.Şehitlerimizde mi geyik malzemesi olsun?
Ben bölye birşey demedm asla! Sadece ben üzüntümü söyledim duygularımı paylaştım okadar.
Biliyorum bende öyle bir şey söylemediğini de sadece bir örnek verdim :thumbsup:

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Haydi şehit verdik diye biz de ölelim dizi izlemesin kimse gülmek bile haram olsun... Nasıl bir zihniyet bu? Bir tek sen mi kaldın üzülüp duran? Kimse kimsenin ne hissettiğini bilmeden niyetini öğrenmeden yargılama hakkına sahip değil.
Hrant Dink öldü ermeni oldunuz bilmem kim öldü bilmem ne oldunuz şehit verdik türk olamadınız müslüman olamadınız yazılı resim paylaşınca mı vatansever oluyorsunuz? Şehitler her evde konuşuluyor herkesin canı yanıyor neredeyse bütün illerde şehitler için mitingler düzenleniyor biraz da onları görün. Felaket tellallığı yapmak için çok erken...
İsteyen istediğini konuşur 2 gün sonra unutur. Şehitlerle diziyi bir tutmak çok çocukca.

SnowFlake demiş ki:
Haydi şehit verdik diye biz de ölelim dizi izlemesin kimse gülmek bile haram olsun... Nasıl bir zihniyet bu? Bir tek sen mi kaldın üzülüp duran? Kimse kimsenin ne hissettiğini bilmeden niyetini öğrenmeden yargılama hakkına sahip değil.
Hrant Dink öldü ermeni oldunuz bilmem kim öldü bilmem ne oldunuz şehit verdik türk olamadınız müslüman olamadınız yazılı resim paylaşınca mı vatansever oluyorsunuz? Şehitler her evde konuşuluyor herkesin canı yanıyor neredeyse bütün illerde şehitler için mitingler düzenleniyor biraz da onları görün. Felaket tellallığı yapmak için çok erken...
İsteyen istediğini konuşur 2 gün sonra unutur. Şehitlerle diziyi bir tutmak çok çocukca.
Ben bir mi tutuyorum neyse ya sizde ne dmek istediğimi anlamadnız ben demedim kimse dizi izlemesn gulmesın demedım ben sadece bıktım bu bihter askı memnu adını duymkatan başka işleri güçleri yok bunlar hakkında yayınlamalar yapılıyor vs vs şeyler işte. Tmm neyse bu aksamlık bana yeter yarın sabah görüşmek üzere herkese hayırlı aksamlar iyi bakın kendinize .. moralim çok bozuk :S

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
CherryBrandy demiş ki:
Ben bir mi tutuyorum neyse ya sizde ne dmek istediğimi anlamadnız ben demedim kimse dizi izlemesn gulmesın demedım ben sadece bıktım bu bihter askı memnu adını duymkatan başka işleri güçleri yok bunlar hakkında yayınlamalar yapılıyor vs vs şeyler işte. Tmm neyse bu aksamlık bana yeter yarın sabah görüşmek üzere herkese hayırlı aksamlar iyi bakın kendinize .. moralim çok bozuk :S
Adam dizi çekmiş senaryosunu en albenisi olan yerden seçmiş istediği kadar etinden sütünden faydalanır. Senin burda direk şehit verdik konuşulmasın demen yanlış onu anlatmaya çalışıyorum... Çok sıkıldıysan görmezden gel bu böyle ayağa kalkıp isyan edilecek büyütülecek bir şey olmamalı düşüncen yanlış :kalp:

Yukarı Alt