Off ulen Off bu Aralar Cok aşk acısı cekiyorum Sevdiğim Kızla konuşurken Birden İçimden Şunlar GEcti bende Yazıya döktüm

Bu aşk senide Benide Yok edecek
Elbet Birimiz Sıkılıp Vazgececek
Ama Bu ben Olmaycağım Sevgilim
Unutmaki Bu Yürek seni hep sevecek

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
laa olum ask acısı ask acısı bende hep öyleydim bende kız gibi davranmaya başladım o bana nasıl davranıyorsa bende ona öyle davranıyorum kız artık ağlamaya başladı en sonunda gittim yanına dedim ki nasıl oluyormuş dedim kızdı gitti Cool

sen bu gidişle çok kafiye dizersin....anlamadığım beraberken neden acı çekiyorsun...acılar ayrılıktan sonra başlar... sen daha yanında iken acı çekiyorsan sana posta koyduğunda sen kerem, ferhat gibi olursun...yanacaksın yanacaksın..(uçacaksınmıydı burası).... :?!!!

eski ozanlar hayali aşık olurlarmış hiç kavusamadıkları için ilham gelirmiş
sende yeni akım yaratıyon sevgilinle beraberken acı yasıyon Neutral Neutral

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
ahahha komedi ama yaa sevgilinle birliktesin ve acı çekiyorsun garip allah allah bende çok seviyorum evlenmek istediğim bir kız ama artık takmıyorum hep ben mi üzüleceğim..yeter be :lolmuch: :lolmuch:

sana diyim kıza iyi davran ama şımartma kızın yanındayken acı çekiyorsan kalbindeki sevgi söküp at çok pişman olursun yıpranırsın onu söyliyim sana..yoksa yolun sonu kötü böyle giderse.. Cool extraokk

Aşk'tan dert yannan Çok Bakıyorum.. Embarassed

Aşk-Sevgi-Doğa-Çiçek-Böcek vb Bölümü açmak şart oldu.artık.:mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
"Aşk Acısı Kılıç Yarası Gibidir Yara Kapanır Ama İzi Kalır."
Ahmet Altan Cool

alpay29 demiş ki:
sen bu gidişle çok kafiye dizersin....anlamadığım beraberken neden acı çekiyorsun...acılar ayrılıktan sonra başlar... sen daha yanında iken acı çekiyorsan sana posta koyduğunda sen kerem, ferhat gibi olursun...yanacaksın yanacaksın..(uçacaksınmıydı burası).... :?!!!

EE abi kız bana cok cektiriyor ayrılsam üzülen ben oluyorum cıkmaya devam etsem beni bazen usandırıyor..Gecen Gün Canıma tak etti Ama Allah Kahretsin Ayrılamıyorum İşte....
extraloob demiş ki:
Ahmet Altan Cool
Abi Sende Yaşadınmı Bu Acıyı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
abinin kalbinde ki çizikleri bir bilsen oturur benimle ağlarsın 3 gün hiç durmadan da bakma işte kalbimizi taş haline getirenler utansın bundan sonra one night stand all the time no bitchs no cry :lolmuch: :mrgreen: :santa:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
terbiye sınırlarını zorlama bugün 1 gün banlanmadıysan emin ol bir daha 7 gün banlanırsın Idea

Off bune be bugün ne böyle gözlerim şişti..Bide bi topictede bu şarkı bizim olsun diye bi video vardı bi ona bi buna tamam yeter bu günlük.Topicten kaçıyım.. :mrgreen: :lolmuch:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
extraloob demiş ki:
Ahmet Altan Cool
güzel söz hemen msn'e yapıştırayım... Cool

SonSAHNE

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
abinin kalbinde ki çizikleri bir bilsen oturur benimle ağlarsın 3 gün hiç durmadan da bakma işte kalbimizi taş haline getirenler utansın bundan sonra one night stand all the time no bitchs no cry :lolmuch: :mrgreen: :santa:

Yakında bende böyle olacağım sanırım :lolmuch:

Ha bu arada yanındayken nasıl acı çekilir diyen arkadaşlara şöyle söyleyeyim. Kız her gün yanında olsun ve başka erkeklere bakıp şu çok hoş desin. Ben ağzımı bozuyorum bu esnada ama alıştım artık takmıyorum pek böyle şeyleri. Tecrübe gerektiriyomuş meğer oda oluyor yavaş yavaş sallıyorum. Bırakında kız sizin yerinize acı çeksin zorlamanın manası yok...

offf benim çektiğim acıyı kimse çekmez inn. benim sevdiğim kızla en yakın 9 senelik arkadaşım çıktı

Yukarı Alt