Asi 93Lv int Bow ZSZC Fire Serverında çalınmıştır..
Çalan kişi NAGELNUTTE Belki oyunda gören falan vardır.
1m sp ve 500 silk almıştım tüm herşeyim boşa gitti :/

GM'den Çarımı geri almam gerek ama nasıl yapıcağımı bilmiyorum bilen varsa yardım ederse sevinirim. Ecsro Serverında Gm ye mail atmıştım geri vermişti Umarım bundada böyle oluyordur :(
GM'ye ulaşacağım bir msn adresi bile yok. :( Türk Agentte yardım etmiyor.. :/ of of..

Hacım nagelnutte aslında Türk değil Adı Castiel onun çaldığından adın gibi eminsen Bi guildde Armoretotl diye bi adam vardı onunda çarı çalmşlardı Ra ile konustum dedi bana ona sor nasıl ulastın felan diye o zaman söyler ???

Bana keylog attı çarı soydu ben sonrada pw deiştim hemen çar 99 lv duruyor ama ne item var ne gold

Server
Takımı
Fenerbahce
Şimdi Pcinde Keylogger Olmadığından Eminmisin ???? Benim Charda Keyloggerden Gitti Simdi Tekrardan Topliom

Başlat / Calıstır / cmd Yaz Enter Bas Cıkan Ekrana net user Yaz Altda Support ( Yanında Sayılar ) Supportun Yanında HelpAsistan Yazıyosa Pcde Keylogger Hala Var Demek

Not: Keylogger Atmak Kolaydır Resime Bile Keylogger Koyulur O Yuzden Kimseden Resim Dahi Bişe Almayın

Nagelnutte aslında türk kandırıyor herkesi yabancıyım anam şu babam bu diye facesini buldum yenilevent lisesinde falan okuyor türk yalan söylüyor..

Yukarı Alt