öh adam saniyesinde eklemiş. tebrikler 1
2.si 3maç yapıonuz ben yokum adamlar hemen başlamış ayıp 1kişiyle başşlamışssınız.
bizim en iyi adamlar varkende yapmak isterim

WildKing demiş ki:
öh adam saniyesinde eklemiş. tebrikler 1
2.si 3maç yapıonuz ben yokum adamlar hemen başlamış ayıp 1kişiyle başşlamışssınız.
bizim en iyi adamlar varkende yapmak isterim
1. Teşekkürler
2. Sen Gittin Yeni Adamlar Geldı 4v4 Yapalım Dedı 2el 4.adamınız gelmıyınce ben cıktım 3v3 yaptılar.
3. Hertürlü maç yapabılırız Fakat Bunlar Benım Sınıf Arkadaslarım. Aksam Yaparsak ReBoRn'la Yapmamız Lazım Cunku Aksam Herkes Klanına Gerı Donuyor. Uyarsa Yaparız Fark Yapmaz. summer3:

ya şaka gibi ya ben oyuna relog atıyorm maç başlatıyorlar ve 3v4 oynuyorlar sınırımı bozdular . uykusuzum başım ağrıyor adamlara bak yaa . bide artistlenıyorlar cok bılıyorlarmış gibi.

WildKing demiş ki:
ya şaka gibi ya ben oyuna relog atıyorm maç başlatıyorlar ve 3v4 oynuyorlar sınırımı bozdular . uykusuzum başım ağrıyor adamlara bak yaa . bide artistlenıyorlar cok bılıyorlarmış gibi.
3v4 degıl 5. yok 4v4 yapalım dendı. Tamam Dedım 4. Adamınız sn 3Kala Hazırı kapattı Gelır Dedım 2. Elde Gelmıyınce Ben Cıktım 3v3 Oldu. Bana Senın Gelıcegını Soyleseler Beklerdım Sorun Olmazdı summer2:

Yukarı Alt