Artık restart harici oyuna girmek imkansız girsen bile lag bi derece Server aşşağılara doğru iniyor..VIP çıktı çıkalı oluyor bu yavaş yavaş bu oyundamı paralıya gidiyor diye düşünmeden edemiyor insan..

İnş. buda mhtc gibi olmazda oynarız düzgün bir şekilde ama nerden kaynaklandığını çözemedim sorunun okullar tatil oldu diyemi bu kadar dolu yoksa VIP geldi diyemi?

Her ne olursa olsun...Ecsro Böyle Giderse..ECSRO'ya kafam GİRSİN.. :curtain: :lol:

ben burda bi kaç gündür anlatmaya çalışıyorum ama anlatamıyorum.Res geldi dayanamadım kırdım zincirlerimi kendime yenik düştüm girdim :( .Ama bundan sonra rohan onle 4ever.Gelemk isteyen vs.vs msnimi eklesin veya pm yoluyla bana ulaşsın :wink1:

ganigani demiş ki:
ben burda bi kaç gündür anlatmaya çalışıyorum ama anlatamıyorum.Res geldi dayanamadım kırdım zincirlerimi kendime yenik düştüm girdim :( .Ama bundan sonra rohan onle 4ever.Gelemk isteyen vs.vs msnimi eklesin veya pm yoluyla bana ulaşsın :wink1:
24 lv e kadar sıkıcı gelmişti bana 24 den sonra çok zevk alıyodum ama bıraktım...

_Darkness_ demiş ki:
ganigani demiş ki:
24 lv e kadar sıkıcı gelmişti bana 24 den sonra çok zevk alıyodum ama bıraktım...
Dekanlar süper charlar.Valla yaplandırmayı tam oalrak bilsem çok güzel oalcak.

ganigani demiş ki:
_Darkness_ demiş ki:
ganigani demiş ki:
Dekanlar süper charlar.Valla yaplandırmayı tam oalrak bilsem çok güzel oalcak.
bende dekan kasıodum hatta oyunu gerçekten bilen kişilere build imi sordum kasması zor olur ama güzel bi çar ortaya çıkar dediler dekan kasacaksan 3 vit 1 str vericeksin her 10 lvl de de full dex e vericeksin crit vurmak için crit in dex le ilgisi varmı yokmu bilinmiyo ama var diyolar bende kastım 18 e kadar sonra daha ob bu oyun açılınca oynarım diye bıraktım :D

gani bende gelirim ama ayın 1inde kota sıfırlansın client boyutu ne kdr özellikleri ne oynayıs hakkında bi bilgi verip pvm sırasında ss çekersen aydınlatıcı olur walla yada yeni bi konuda bi rehber hazırlarsan bildiğin kadarıyla süper olur walla

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
Sunu söyliyeyim paralı olmayan hiç bir online oyun rahat ve zevkle oynanmaz... Pre VIP gibi şeylerden söz etmiyorum aylık ücret ödenen oyunlardan bahsediyorum.Her sorununla adminler özel olarak ilgileniyor herkez eşit we kendini ifade edebilme hakkına sahipsn

Canınıza,Beyninize,Elinize,Gözlerinize Kastınızmı Var. Hayatta bir oyunu Pc karşısına oturup saatlerce denemem.Ne büyük eziyet sizde buna katlanmayı kabullenmişsiniz. Almıyorsa almıyor Sizde Alabilme seçenekleri olan oyunlara girin ÖrN: İsro Premiumsuz bile en fazla 15 dk Deniyorsunuz ( NoDc) Ne lag Nede Dc + Hizmeti yeterli..Ecsro yu anlatmama gerek yok. Ohh zamanında iyi bırakmışım Bu laglı dc li zamanlarını görmedim :P

Doğru giriş konusunda bir sıkıntı var bu da üyelik alımlarının açılmasından kaynaklanıyor büyük ihtimal ama oyun içerisinde bende hiç lag ve dc yok .Arada sırada oluyor o da yarım saat sonra geçiyor zaten onlar dışında 5-6 saat dc yemeden kesin oyunda kalabiliyorum.

Tatilde geldi isro ya mı başlasam ne :P

size açıklıyayım sorunu internetlerinin yetersiz olması nedeniyle 2 server açılınca ve dolmaya başlayınca lag artıyor örn. vıp alsan sabahın köründe kalkarmısın? oyuna tek atıcan ztn güzel bi uyku çekip 12 civarı oyuna giriyor bizdede lag başlıyor tabi.bu üyeliğin açılmasının nedeni bizi traficlerden bezdirip vıp almamız
YANİ VIP İÇİN HER ŞEYİ BİZ ÇEKİYORUZ !!!!

Yukarı Alt