Artık bir stoper alırsınız!
Fenerbahçe'ye geldiği günden beri bekleneni veremeyen Bilica, yine yapacağını yaptı. Sambacı, müsait durumda topa yükselmeyerek golün yaratıcısı oldu ve tur gitti. Yönetim transfer için düğmeye bastı.

Sivasspor’dan Fenerbahçe’ye transfer olduğu ilk günden beri bekleneni ortaya koyamayan ve yaptığı kritik hatalarla taraftarlara saç baş yolduran Fabio Bilica’nın, dünkü futbolu bardağı taşıran son damla oldu. Kolundan rahatsız olan ve sargıyla maça çıkan Brezilyalı savunmacı, karşılaşmaya hiç de iyi başlamadı. Lugano’nun yanında sürekli olarak aksayan ve PAOK hücumlarında etkisiz kalan Bilica, en büyük hatasını ise uzatma bölümünde yaptı. Rakip takımın attığı uzun topta, rakibine izin veren tecrübeli oyuncunun bu hatasının ardından da gol geldi.

Kocaman çıldırdı

Küplere binen teknik direktör Aykut Kocaman ise, “Ne yapıyorsun Bilica ?” diye isyan etti. Brezilyalı futbolcu, bu hatasıyla Fenerbahçe’nin Avrupa defterinin kapanmasına neden olurken, bir süredir arayış içinde olan Sarı-Lacivertli yönetim ise stoper transferi için acilen düğmeye bastı. Maç sonunda Fenerbahçeli taraftarlar da, Bilica’ya büyük tepki gösterdiler.​

Fanatik ^^

Bilica çok zeki(!) taş gibi defans niye böyle yaptı ki şimdi 8O :P

Avasin

onun tüm sezon başarılı olacağına inanmıyorum. Ya madem azizde b*k gibi para var adam akıllı bişeyler yapsın takımı bir yerlere getirsin sonra normal kalitede TD ler ile çalışsın^^ Adam sanki real madrid değerindede artık takım full yıldız dolu da hangi TD yi alırsa alsın başarılı olacaklar...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
hmzsnmz demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Avasin demiş ki:
Aykut kocaman çıldırmışmış.. Defolsun gitsin!!
klasik türk zihniyeti. 2 maç kaybedince adamı kovun direk. adam napsın oyuncuları hata yapıyosa yönetim transfer yapmıyosa?
Robinho aykutla calısmak istiyor ya kovmayın adamı ! :oldie:
fenerbahçeyi aykut kocaman için barcaya tercih ettim :mrgreen:

Yukarı Alt