Capunya. tohyo (capun garılarına hastayık varmı?)
bişi sorcam ben sırf kasıyom bu oyunda ama su + olayından pek cakmıyom en fazla +3 bastım oda 4-5 tane oda zorlana zorlana 2ser 3 er defa denemede ki +4 denediklerimin hepsi yandı bu is bu kadar zorda adamlar sunlara +10 basıyolar bilmem ne ypıyolar +7nin altında silah takmıyolar nası basılıyo biraz ipucu falan verin ya ilk bastıgım +5 yarı fiyatına satcam size bi anlatın nası oluyo bu is ya :S

bayağı zor düşüyor gerçekten düştümü 20m den satabiliyorsun anında ama kullanıp güzel de bir + yakalarsan daha fazla para kazanırsın elbette.

Kardesım + basacaksan sermaye lazım...Ben çok +5 bastım üzerine cıkmadım +5 bastıgım silahlar sun spear +5 (100m e yakın para harcadım) 76 80 85 +5 spear 76 80 +5 shield 6 elixirle +5 bastıgım oldu 100m harcayıpta +5 bastıgım oldu tamamen şans işi ama sakın sınırları zorlayıp +5 silahı +6 deneme silah yok olur immortal varsa +6 dene ((: bol şanslar..

Bol bol elixir olması lazım.
Bazen 5 elixirle +5 olabiliyor bazen 50 elixirle olamayabilir.
Birde tek item deneme.Birkaç item birden dene.Mesela hepsini +3 yap.Sonra teker teker +4 dene.1 tane +4 tuttu diyelim.Diğerlerini denerken yanarsa +4 olanı +5 e dene.
+5 pek zor değil aslında.
Biraz tecrübeden sonra kolay basılıyor.

5 weaponla 80+5 Yaptım Ben Bile inanamadım ASlında + Basmak kolay gibi görünüyor çoğu kişi + hilesi Var derler Öyle bişi yok Ben genelde böyle Basarım Bende Preminyum Yoksa basmam Çünkü Preminyumsuz Sen En Fazla +3 Basarsin Yada +4 Geçer Nadiren Çok Uğraşanlar Olur +5 Yaparlar Ama Gerçekten Preminyumsuz Zor Geçiyor Bayağa Ben Genelikle Preminyum Aldığım Zaman Basarım +3 genelde %90 yakalıyor +4 geçiyor Sonradan Diyelim Eğer Weapon'sa Biras Kasarım Onunla Sonra Gider Repair Yaparım Sonradan +5 vururum Ben 5 Weaponla 80+5 Staf Yaptım Böyle Çoğu itemime (prejektör) itemlerine en fazla 10 elexir Harcadım Çok iyi +5 oluyor Preminyumlu +7 Yapanlar Var Bilmem ama Bazen Görüyorum +11 Var Adamların elinde ama bunları Yapmanın Tek Sırı iteme Üst üste Luck Basıyor en az 20 luck bastıktan sonra +9 +11 Bile Yapanlar var Böyle +7 olması için 5 luck olsa yeterlidir Tabi Bu Luck'lar +5ten sonra olması lasım +0 item 5 luck olsa +5 yapana kadar Luck'lar 0 bile olur Luck tabletler çok pahalı Ama Jawel Box Ve EGG Çıktığında bunların fiyatları 3m 4m 2m civarlarındadır o zamanlarda 50 60 tane luck tablet mirası yapanlarıda görmüşümdür :lol:

çok kolay basıorum ama söylemem :D +5 çok kolay +7 şans +8 basmıştım 85 glavieye +9 denerken yandı ve 85 lvl charı delete yapmak istemiştim belli bi süre sonra artı basma işi insanı psikolojik olarak etkiliyor uzun zamandır oyunu oynamıorum şu an oasisten satılık bi chara bakıorum şöle sağlam bi glavie bakalım inş başlıcak gibiyiz wild_killler benimdi çok sevdiğim bi insana sattım en az 5 kere 85+7 yaptım glavie spear bastıgımda oldu şimdi size sölücem nasıl basıldığını o zamanda oyunun tadı kaçar şans işi bol şans

bahairis demiş ki:
çok kolay basıorum ama söylemem :D +5 çok kolay +7 şans +8 basmıştım 85 glavieye +9 denerken yandı ve 85 lvl charı delete yapmak istemiştim belli bi süre sonra artı basma işi insanı psikolojik olarak etkiliyor uzun zamandır oyunu oynamıorum şu an oasisten satılık bi chara bakıorum şöle sağlam bi glavie bakalım inş başlıcak gibiyiz wild_killler benimdi çok sevdiğim bi insana sattım en az 5 kere 85+7 yaptım glavie spear bastıgımda oldu şimdi size sölücem nasıl basıldığını o zamanda oyunun tadı kaçar şans işi bol şans
Bak kendin diyorsun şans işi diye

illa sölettirceniz :D şans elbette ama doğru yere doğru zamanda bulunduğun an ne oluor şansın artmış oluor o zaman açıklayayım arkadaşlar özellikle item yeni düşürülmüş yani blue basılmamış itemlere daha kolay basılıor artı ilk başta +3 yapıoruz yapamayan yoktur bazen yansada çok kolay +3 olur herneyse her + basıcagımızda oyundan çıkıp giriyoruz ve çok rahat bi şekilde + basıyoruz deneyin görün enteresan diyenler denemesin :D

Yukarı Alt