1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Arsenal'e Villa şoku!

1. Buzzz

Buzzz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Stad : Emirates

Hakem : Mike Riley

Arsenal : Almunia, Clichy, Silvestre, Gallas, Sagna (Dk. 71 Toure), Nasri, Diaby (Dk. 62 Adebayor), Denilson, Walcott, Fabregas Bendtner (Dk. 68 Vela)

Aston Villa : Friedel, Young, Laursen, Davies, Cuellar, Sidwell, A.Young, Barry, Petrov, Milner, Agbonlahor

Sarı Kartlar : Dk. 10 Denilson, Dk. 19 Fabregas (Arsenal), Dk. 44 Friedel, Dk. 55 Barry, Dk. 81 Agbonlahor, Dk. 90 Sidwell (Aston Villa)

Arsenal [0 - 2] Aston Villa
    70' [0 - 1] G. Clichy (kk.)
    80' [0 - 2] G. Agbonlahor

Premier League'in 13. haftasında Aston Villa'yı konuk eden Arsenal beklemediği bir yenilgi aldı.

20. dakikada Walcott'un Young'u düşürmesiyle kazanılan penaltıyı yine bu oyuncu kullandı ve vuruşunda kaleci Almıunia kalesini gole kapadı.

Ancak Aston Villa 2. yarıda öne geçmeyi başardı. 70. dakikada Young hatasını affettirircesine Gallas'tan sıyrıldı ve sol kanattan içeri ortaladı. Agbonlahor'un kafasında son dokunan Clichy topu kendi filelerine gönderince Villa Emirates'te aradığı gole ulaştı.

80. dakikada ilk golde de payı bulunan Agbonlahor farkı 2'ye çıkardı. Savunmadan çıkan topla gelişen Aston Villa kontratağında genç golcü Gallas'a rağmen vuruşunu yaptı ve kaleci Almunia'yı 2. kez mağlup etti.

Karşılaşmaya yedek kulübesinde başlayan ve 62. dakikada oyuna dahil edilen Adebayor da Arsenal'e aradığı golleri getiremeyince Arsene Wenger'in genç öğrencileri, Premiere League yolunda bir darbe daha almış oldu.

Aston Villa bu galibiyetle puanını 23'e çıkarıp rakibini yakalarken, Arsenal Stoke City'i 5 golle geçen Manchester United'ın da arkasında kaldı.

Premiere League'de günün diğer maçlarında alınan skorlar şöyle :
    Blackburn Rovers 1 - 2 Sunderland
    Fulham 2 - 1 Tottenham Hotspur
    Manchester United 5 - 0 Stoke City
    Newcastle United 2 - 2 Wigan Athletic
    West Ham United 0 - 0 Portsmouth​

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    İyi Maç Olmuşa Benzıyor :P

3. F34RL3SS

F34RL3SS Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Buqün iddaa da 50Avro para kaybettim sırf real madrit yüzünden.
    Dün 50Avro kazanmıştım buqün gitti.