Server
Flora
Takımı
Galatasaray
AROG Görüşler, Yorumlar...Spoiler xD

AROG bugün vizyonda, ilk izlenimleri buradan takip edelim :wink1:

Saygılarımla,

Vizyona girmeden önce AVM'de bizlere özel bi gösterim yapıldı.
2008 sezonunun komedi dalında en iyi filmidir bence :wink1:

AROG'a saat 4.30 seansına bilet bulabildim ve arkadaşlar ile 3 kişilik yer kaptık ^^

Gelelim film ile ilgili görüş ve yorumlara. Şahsım adına konuşmak gerekirse filmden beklediğim performansın %80'ini aldım. Lakin ben çok daha güzel bir yapıt bekliyordum. Şu noktaya tekrar deyinmek istiyorum, filmden %80 oranda tad aldım. Harika bir komedi olmuş.

Sizlere önerim filmi bir an önce izleyiniz. Ama şu ince noktayı unutmayın. Filmi izlerken asla konuşmayın xP Çok tatlı ve hoş espiriler var. Bir o kadar anlaşılmaz ama bir o kadar da komik espiriler :wink1: Daha fazla konuşmayayımda filmi izleyecek olanlara kötü etki olmasın.

Yarında MURO'a gidicem. Sonra ki gün Osmanlı... Cinema haftası kıldım kendime bu bayramı.

Ps: Vakit kaybetmeden A.R.O.G'u izleyin 8)

Mojito

Ben dün gittim aroga Size şöyle deyim En fazla 5 tane küfür geçiyo bu bence çok olumlu Küfürsüzde güldürebiliyorlarmış birde Her an aniden süprizler oluyo Size Son Bölümlerini kaçırmayın derim Çok güzeldi :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Titus Pullo demiş ki:
AROG'a saat 4.30 seansına bilet bulabildim ve arkadaşlar ile 3 kişilik yer kaptık ^^

Gelelim film ile ilgili görüş ve yorumlara. Şahsım adına konuşmak gerekirse filmden beklediğim performansın %80'ini aldım. Lakin ben çok daha güzel bir yapıt bekliyordum. Şu noktaya tekrar deyinmek istiyorum, filmden %80 oranda tad aldım. Harika bir komedi olmuş.

Sizlere önerim filmi bir an önce izleyiniz. Ama şu ince noktayı unutmayın. Filmi izlerken asla konuşmayın xP Çok tatlı ve hoş espiriler var. Bir o kadar anlaşılmaz ama bir o kadar da komik espiriler :wink1: Daha fazla konuşmayayımda filmi izleyecek olanlara kötü etki olmasın.

Yarında MURO'a gidicem. Sonra ki gün Osmanlı... Cinema haftası kıldım kendime bu bayramı.

Ps: Vakit kaybetmeden A.R.O.G'u izleyin 8)
istanbulda 2 hafta kapalı gişe oynuyor lakin heyecanla bilet arıyorum bulduğum gibi gideceğim. bu arada 3 filmi de bende sinemada izleyeceğim, AROG, Osmanlı Cumhuriyeti, Madagaskar 2 :starving:

Beyaban demiş ki:
Ben dün gittim aroga Size şöyle deyim En fazla 5 tane küfür geçiyo bu bence çok olumlu Küfürsüzde güldürebiliyorlarmış birde Her an aniden süprizler oluyo Size Son Bölümlerini kaçırmayın derim Çok güzeldi :D
katılıyorum bende bugün gittim

AROG bence pek güzel sayılmaz arada yapılan esipirilerle biraz renk katmışssada Cem YILMAZ filmin konusu beni kendine hiç çekmedi GORA yı tercih ederim

İlk yarı açıkçası beni biraz sıktı ikinci yarı güzeldi diyebilirim en baba espri Rıdvan Dilmen sahnesiydi Gora kadar zevk alamadım, ehh idare eder.

Yukarı Alt