1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Army Sro 80 Cap Free Silk

1. Lykia48

Lykia48 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Web Sitemiz: http://185.26.147.230/ (yakında domain alınacaktır)

Client İndirme Linki: 16.09.2015 Gün İçerisinde Facebook Sayfamızdan Duyurulacak.

Facebook Sayfamız: http://www.facebook.com/officalarmy

Cap: 80

Exp Oranı: 50x

SP Oranı: 40x

Drop Oranı: 10x

İtem Satışı: Yok

Free Silk: Var

Serverımız Hakkında:

Facebook:www.facebook.com/officalarmy

Website:http://185.26.147.230/(yakında domain alınacaktır)

Oyunumuza başlamadan önce lütfen tanıtım konumuzu dikkatli bir şekilde inceleyiniz

Merhaba değerli forum sakinleri Army Online uzun zamandır silkroad online sunucu işi ile uğraşan ve bu işte deneyimli kişiler tarafından hazırlanmıştır. Bildiğiniz gibi artık Türkiyedeki silkroad serverlara pek güven kalmadı her gün yeni bir server açılıp kapatılıyor, bu sektörde server açmak artık çok kolaylaşmış durumda oyun oynayan bir çok oyuncunun sunucu bilgisi olmamasına rağmen 200 TL vererek hazır bir server açabilmekte ve hiç bir deneyimi olmadığı için 5, 10 gün sonra saldırı yada oyuncu azlığı nedeninden dolayı sunucusunu kapatmak zorunda kalıyor. Şunu belirtmek isterimki Army Online hazır bir Database ile yapılmamıştır üzerinde çalışarak ve test edilerek hazırlanmıştır. Oynumuzun kurulumlarını yapan kişiler deneyimli ve bu işe gönül vermiş kişilerdir.

Oyunumuz Emek tarzında hazırlanmıştır. 1-2 gün arasında 80 level olma imkanı 1-8 degree normal itemler NPC dedir. Bu itemleri Gold ile alabilieceksiniz Pet İçin Coin Uniquelerden düşmektedir.

₪₪₪₪₪₪₪► Server Bilgileri ◄₪₪₪₪₪₪₪

Army(80 CAP)

Degree ≈ 8
    Cap ≈ 80
    Level Start ≈ 1 Level
    Skill Cap ≈ 80
    Mastery ≈ 300
    Irk≈ Sadece Chinese
    Fortresses ≈ Hotan
    Rates ≈ Orta
    Exp - Party Exp Rate ≈ 40x
    Drop Rate ≈ 30x
    Gold Rate ≈ 2x
    Auto Equip ≈ Var
    Maximum Artı ≈ Yok
    IP Limit ≈ 3
    Guild Limit ≈ 50
    Union Limit ≈ 2
    Guild Cezası ≈ Yok
    Jop Cezası ≈ Yok
    Magic Pop ≈ Deaktif
    Forgotten World ≈ Deaktif
    CTF ≈ Aktif
    Battle arena ≈ Deaktif
    Academy ≈ Deaktif
    Magic Pop ≈ Deaktif
    Free Silk ≈ var
    Purification Pill Bug ≈ Açık
    Anaşehir ≈ Donwhang

₪₪₪₪₪₪₪► Başlangıç Özellikleri ◄₪₪₪₪₪₪₪

Free Silk : 10Milyon - Gold : 5Milyon - Skill Point : 50Bin - Başlangıç seti +12 Silah ve +12 Kıyafetler
    Başlangıçda çantadaki itemlar : 50 adet Reverse retrun scroll,1000 Adet XL HP-MP Potion, 20 Adet %100 Speed Scroll, 1 Adet Toplayıcı pet,2 Adet 1 Day Ticket,%5 Devil,3 Day Premium

Stack miktarları testler sonucu ayarlanmıştır.

₪₪₪₪₪₪₪► Anaşehir Donwhang ◄₪₪₪₪₪₪₪

₪₪₪₪₪₪₪► Job Arena ◄₪₪₪₪₪₪₪

Job Cave 80Level'e göre ayarlanmıştır.Job Unique odaları sorunsuz çalışmaktadır.Her Unique'lerden ayrı ayrı Adv-B Örnek:1 Odadan Adv Weapon Diğer odadan shield çıkar.Job Arena Günde 2 Kere Aktif olur.
    4 Oda Vardı 2'si 10:00 Diğer 2'si 19:00da Açılır.

₪₪₪₪₪₪₪► Event ◄₪₪₪₪₪₪₪

Serverimizde Unique Bulma,Gm Bulma,Soru-Cevap Eventi vs. Eventlerimiz Olacaktır.Katılımlarınızı bekliyoruz

₪₪₪₪₪₪₪► Yeni Scroolar ve İtem ◄₪₪₪₪₪₪₪

Army Coin (Uniquelerden Düşer) İle 2015 En yeni Petleri Alabilirsiniz.Gold Coin İse oyunumuzda devil scrool almamıza sağlayan coindir 1b karşılığında npcden alınır.
    Honor Buf Premium Kadar önemli olan bir scrooldur size damage vs. verir.

Oyunumuzda Playerlerimize kasılma konusunda az da olsa yardım etmek istedik ve npcye 1-7dg arası statları %100 str int basılı item olarak ayarladık.

Server Resimleri:

2. oguzkaan71

oguzkaan71 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Millet coin istaminden bıktı artık sade işlere bakıyor bilmem farkında mısınız.Bence meslekleri canlandırcak yenilikler yapılmalı,coin sisteminden vazgeçilmelidir,oyuna gereksiz eklemeler yapılmamalıdır tabki 80 cap istiyorsanız çünkü 80 cap isteyenler zaten silkroad'a gelen yeniliklerden bıkmış bunların oyuna zarar verdiğini düşünen kitledir.Mcap'in 300 olmasını isterdim mesela oldschool olması için.oyunda rekabet istiyorsanız item rateleri düşürün kasacak yer bulamayalım + basma ratesi oldschool ayarında olsun(biraz daha yüksek olabilir)böyle yapılarak istenilen rekabet seviyesine ulaşılabilir.Gördüüğüm eksiklikler şunlari Guild member sayısının fazla olması union siteminin olması,coin sistemi(olmamalı),adv elixir'ın olması pill bugun açık olması,Mcap düşük ve hotan kalesinin kullanılması(bu ilerde değiştirileiblirdi serverdaki oyunculara sorularak) auto ekipman 7 dg ye kadar çok iyi oluyor keşke buda olsaydı.

Player sayın çok az hatta hiç yok ben nerde yanlış yaptım diyosan reklama felan takılma bence server özelliklerine bak kalmadı artık server açıyım herkes gelsin benim kurallarıma uysun devri çünkü milyon tane server açıldı bu artık bir pazarlama işi oldu patron edasıyla değil bizim -player- gözünden bakmanı tavsiye ederim.

3. GNex

GNex Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu mesaj oguzkaan71 rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Katılıyorum. 2006'dan beri sro oynayan birisi olarak artık bıktırdı bu coin sistemi. Uniq kovalama sebebi coin oldu, uniq kesmek değil. iSRO bile 300 mastery verirken sizin 240 vermeniz int charları fazla zayıflatır. Serverda en baba charlar pure str veya hybrid glaive olur. Görünen köy kılavuz istemez. Coin sisteminde bir grup normal çıkan itemlerin peşinden giderken diğer grup coin kasacak. Gidip niyalarda kasıp biraz da şansım varsa serverda iyi bir yere gelebiliyor muyum gelemiyor muyum ona bakarım böyle bir serverda.

4. Lykia48

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Öncelikle şunu belirtmek isterim serverde güç kazanmak için uniq kovalamak gerekmiyor uniqlerden çıkan coinlerle sadece değişik tipli petler alınıyor asıl önemli nokta gold bunu da 2006 daki gibi kervan sistemiyle kazanıyorsunuz prem devil scroolar vs. goldla alınıyor coin sadece petlerde işlev görüyor bu yüzden serverimiz tam da coin sistem sayılmaz coin yan görev asıl amaç gold kasmaktır ve sunlarda baya önemli olacaktır. serverimizin sitesi paylaşılmıştır.linkler 19:00da paylaşılacaktır iyi günler dilerim

5. Lykia48

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu mesaj GNex rumuzlu uyeden alinti yapildi
    özür dileriz bilgi yanlışlığı olmuş mastery 300dür.

6. Lykia48

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    auto ekipman eklendi.

7. oguzkaan71

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başarılar kardeşim bol userler 80 cap'in sıkıntılı olduğu zamanlar :) güzel server olmuş inşallah emeğinin karşılığını bol userle alınırsın.

8. Lykia48

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu mesaj oguzkaan71 rumuzlu uyeden alinti yapildi
    çok teşekkürler umarım dediğin gibi olur senide bekleriz :)

9. oguzkaan71

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Server kapalı beyler indirmeyin facebook sayfasınıda kapatmış kapatmadan öncede millete küfür etmiş artık kaç yaşındaysa forum yetkililerinden konunun kilitlenmesini mümkünse silinmesini istiyorum.