1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Army Of God Guildi & Ailesi ..

1. KomutanBaba

KomutanBaba Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Army Of God guildi 01.03.2011 tarihinden tarafımdan kurulmuştur.Şu an guilde alım yoktur.Guildlerimiz ile ilgili olarak Site, Forum, Etkinlik takvimi ve Guild Kayıt Esasları-Bildirimi şu an yapım aşamasındadır..

Şimdi bazı arkadaşlar içlerinden altı üstü bir tane guild açıyorsun siteymiş,forummuş vs. şeylere ne gerek var diye düşünüyordur. Onun açıklamasını yapıyım.Ben ve ailem ( oyun oynadığım arkadaşlarım ) bundan önce Silkroad Online ve Ultima Online'nın ( Shpere ) çeşitli serverlerinde farklı bir isim ile bulunuyorduk.Ancak bazı arkadaşlarımızla aramızda yaşanan bir takım olaylar,bazı arkadaşlarımızın üniversite,askerlik,iş vs. gibi durumlardan ötürü oyunu bırakması nedeniyle ailemiz bu 2 online oyundan da baya bir ayrı kalmıştır.Ancak 25.02.2011 tarihinde tarafımdan ailenin tekrar bir araya getirileceği ve eskiden olduğu gibi ancak farklı bir isimle tekrar bulunacağımız bu 2 online oyuna tekrar başlangıç yapılacağı kararı alınmıştır.

İyi dilekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla..

2. Extrowe

Extrowe   gamer rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Başarılar^^

3. KomutanBaba

KomutanBaba Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim..

Yaptıklarınız ve Guildiniz hakkında biraz bilgim var .. Az biraz takipçilerinizdenim oynadığımız server itibari ile..

İyi dilekleriniz içinde teşekkür ederim..