1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

arklar ben oyuna girince her taraf beyaz oluyo acil

1. anti_34

anti_34 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arklar ben oyuna girince her tarf beyaz neden evlerde buna bi çözüm bulun.

2. anti_34

anti_34 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arklar hayla lazım bulaamadım

3. _L33t_

_L33t_ Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ekran kartının düşük olması veya pc configürasyonun düşük olmasından kaynaklanıyodur. İşlemci + RAM + EKRAN KARTI nın yüksek olması gerekmektedir bak çalışacak sistemi yazayım sana

MİNİMUM 512 MB RAM 256 MB EKRAN KARTI PENTİUM CELERON ve daha yüksek versiyonları :thumbsup:

4. Quattro

Quattro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    ekran kartı driverinda veya direx ide sorun olabılır...

5. polat33

polat33 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ekran kartı driverini silip yeniden bir yükle düzelmez ise directx yüklü değilse yada yüklüyse dahi yeniden yükleyerek bir dene yine olmazsa ekran kartı fanını kontrol et aşırı ısınıyor olabilir ekran kartın, yine problem devam ederse bir format atıp dene hala aynı problem varsa bu durumda yapacak tek şey kalıyor ekran akrtını değiştirmek, neden dersen bende de aynı problem var ve ben sistemde 5 silkroad açıyorum 2 tanesi kasıyor 3 tanesi ise stall, bilgisayarımda zorlanma yok çünkü yeterli konfigüresyona sahip bir sistemim var ekran kartım ise 8800gt sonic ve o probleme benzer bir problem var bende de ne yaptıysam çözülmedi kendim bilgisayrcıyım ve herşeyi her ayarı denedim en ince sistem ayarlarını bile değişik şekilelerde denedim yok illaki grafik karışıyor ve en son durum ekran kartım ile silkroad uyuşmuyor sonucunu getirdim,

Peki ne yapabilirim o şekilde olunca dersen çözümü çok kolay hemen söylüyorum,
    Oyundayken ESC ye bas optiona gir yukardanki ekran çözünürlüğü 1024 ise onu 1152 yap alttan apply de sonrada geri 1024 yap apply de confirm de esc ile menüyü kapat düzelecektir. hadi bol exp'ler dilerim.

6. Romeo.

Romeo. Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Flower of Life
    :think: aynı sorun bendede oluyor zaman zaman ancak en fazla 5 dakika içerisinde parça parça düzeliyor.eğer sende bu şekilde geçmiyorsa diğer arkadaşlar bana yapacak yorum bırakmamıştır.