- Resim Silinmiş.
İşte yaptığım şey bu ama kaydettiğimde background da görünüyor nasıl yapmalıyım?
2. sorum ise bruhları indirdim klasöre attım ama göremiyorum ne yapmalıyım?
3.sorum işe birşeyler yaparken file>new den yeni birşey yaptığımda önceki yaptığım şey kayboluyor onları nasıl geri getirebilirim?
Şimdilik bu kadar ps ye az önce başladım da :?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
2. Soru dan başlıyayım Photoshopu kapatıp açtıktan sonra görünmeye başlayacaktır.
1.Soru Tool Bölümünde magic wand tool vardır.Onunla arkaplana tıklayıp delete dersen görünmez.Ve Png olarak kaydetmeyi unutma.
3. Soru ilginçmiş hiç başıma gelmedi k. bakma. :thumbsup:

Beyaz kısmı iyice sil sonra resmi kaydederken png olarak kaydet
Brushları c/programfiles/adobe/adobe photoshop cs2/preset/brushes içine atman lazım
3. ise çalışma penceresini büyültmüsün onu sağ üstk köşeden düzeltirsin yada ctrl+tab yaparsan diğer çalışmalarını da görebilirsin

SakuraKenji demiş ki:
2. Soru dan başlıyayım Photoshopu kapatıp açtıktan sonra görünmeye başlayacaktır.
1.Soru Tool Bölümünde magic wand tool vardır.Onunla arkaplana tıklayıp delete dersen görünmez.Ve Png olarak kaydetmeyi unutma.
araya atlamasan olmuyo dimi :lol:

TwiLighT demiş ki:
SakuraKenji demiş ki:
araya atlamasan olmuyo dimi :lol:
:lol:

Bir daha ki sefere biraz daha hızlı olmayı dene canımcım hem senin gözlerin bozuk deilmi yaf :mrgreen:

Hepinize çok teşekkür ederim ama brushlarım hala görünmüyor o klasörün içine atmam ve ps yi yeniden başlatmama rağmen :S

Nalet olsun bu brushlara bu kadar şeyi boşuna mı indirdim nolamaz nolmamalı :?
İşte ss de burda sizce yanlış yerde mi brushlar? Lütfen yardım edin bana :?
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
TwiLighT demiş ki:
Burshlar doğru yerde ama bende anlamadım olması lazım :?
Benim salaklığım, yaptım. :beer:
Gözlerim bozuldu bu ara teşekkür ederim herşey için.
Bir de mesela ben bunun üzerine Charımın resmini koyacağım ama magnetic lasso tool ile kesiyorum onu nasıl boyutlandırabilirim?
Ve böyle bir sürü sorum var açıkcası bana yardımcı olabileceksen msn alabilirmiyim (:

Yukarı Alt