arkadaslar ben botu actım cara girdim kastım ama 1-2 canavar kesince oturup dinleniyor yada öylece yerinde bekliyor yapmam gereken ayarları söyler misiniz lütfenn cok acil yardımlarınız için simdiden tesekkürler iyi forumlar

No_FeaR_ demiş ki:
arkadaslar ben botu actım cara girdim kastım ama 1-2 canavar kesince oturup dinleniyor yada öylece yerinde bekliyor yapmam gereken ayarları söyler misiniz lütfenn cok acil yardımlarınız için simdiden tesekkürler iyi forumlar
kardeş ayarlardan protectıona gel ordan ilk 2 sini iptal et yanı kutucukları boş bırak sonra 2 sini ayarla hp ile mpnı oke

No_FeaR_ demiş ki:
arkadaslar ben botu actım cara girdim kastım ama 1-2 canavar kesince oturup dinleniyor ben ayaga kaldırıyorum sonra canavara attack yapmıyor yapmam gereken ayarları söyler misiniz lütfenn cok acil yardımlarınız için simdiden tesekkürler iyi forumlar

CaPkiN3 demiş ki:
No_FeaR_ demiş ki:
kardeş ayarlardan protectıona gel ordan ilk 2 sini iptal et yanı kutucukları boş bırak sonra 2 sini ayarla hp ile mpnı oke
eywallah saol

Yukarı Alt