Günlerdir.
1.si lag sorunu var oyun çok berbat bir halde.
2.si youtube açılmıyor mavii nin dedikleri yaptım fakat değişen bişey yok.Youtube açılıyor.Fakat videolar açılmıyor :coffee:

Önemli not:
Konu yeri yanlış fakat.En çok takip edilen yer burası.Artık bıktım bir an önce çözümlere ulaşmam gerek daral:

Lag sorununun en büyük nedeni dns ayarları. Dns ayarlarını otomatik al yaparsan düzelecektir Lagg.

Youtube'a gelince flashplayer yüklümü ?
Aklıma birşey gelmiyor.

DaRKWaTcH demiş ki:
Lag sorununun en büyük nedeni dns ayarları. Dns ayarlarını otomatik al yaparsan düzelecektir Lagg.

Aklıma birşey gelmiyor.
1,2 saat önce video izleyebiliyordum.
Şimdi site açılıyor.Video bekliyor.Simsiyah bir ekran.Play tuşu aktif değil :think:

DaRKWaTcH demiş ki:

Aklıma birşey gelmiyor.
otomatik yaptım, bakalım ne olacak

Cryolite demiş ki:
DaRKWaTcH demiş ki:

Aklıma birşey gelmiyor.
otomatik yaptım, bakalım ne olacak
Aynen bakalım ne olacak soru:

lag sorunu bendede 1 haftadır var. Genelde saat 13:00 dan itibaren başlıyor gece geç saatlere kadar devam ediyor. Ya ttnet bir çalışma yapıyor yada joymax. İkisinden biri ama hangisi olduğuna dair bi fikrim yok ^^

WeAre

Buralıyım
SoGood demiş ki:
Günlerdir.
1.si lag sorunu var oyun çok berbat bir halde.
2.si youtube açılmıyor mavii nin dedikleri yaptım fakat değişen bişey yok.Youtube açılıyor.Fakat videolar açılmıyor :coffee:

Önemli not:
Konu yeri yanlış fakat.En çok takip edilen yer burası.Artık bıktım bir an önce çözümlere ulaşmam gerek daral:

Dns Ayarlarını değiştirirsen videoları izleyebilirsin
1. 208.67.222.222
2. 208.67.220.220
----
Lag sorununa gelince malum önümüzde bir update var ondan sonra herşey normala dönecektir nese:

Yukarı Alt